MAIN PAGE Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 6 Final     Ranking : Athlets Teams(B-G-M-W) Teams(All)

XI. CMAS Finswimming World Cup on Pool 2016
Athlets ranking (Boys-Girls-Men-Women)   Last updated : 11-09-2016 21:32:00 
Made for CMAS by Robert Nowicz, e-mail : fin[at]logo.gdynia.pl
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PARSHINA ALENA  1999  TOMSK REGION  RUS  0 142 0 150 0 0 146 438
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BUKOR ADAM  1999  KVS BARAKUDA  SVK  142 105 132 0 0 146 136 424
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
METALNIKOV ANDREY  2000  TOMSK REGION  RUS  0 131 0 146 0 0 146 423
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POSCHART MAX  1994  NEMO PLAUEN  GER  146 131 128 0 0 0 130 407
ZHURMAN DMITRII  1997  TOMSK REGION  RUS  0 127 0 129 0 0 139 395
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOVARIK JAKUB  2001  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 134 116 0 0 142 392
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ANDRIENKO ELIZAVETA  1991  TOMSK REGION  RUS  0 124 0 138 0 0 126 388
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FERNANDEZ CASTILLO MAURICIO  1987  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 118 0 146 0 0 123 387
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LE FLEM MARGOT  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 146 138 0 0 93 377
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JAROLIM JAKUB  1995  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  92 0 139 139 0 0 93 371
KOKOREV DMITRII  1989  TOMSK REGION  RUS  0 120 0 123 0 0 124 367
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POSCHART ELENA  1993  NEMO PLAUEN  GER  117 105 135 0 0 0 114 366
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHTRAIKH LEV  1998  SAINT-PETERSBURG  RUS  112 0 0 124 0 0 128 364
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ANDREICHUK ANASTASIIA  2001  TOMSK REGION  RUS  0 113 0 122 0 0 127 362
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POLASEK DANIEL  1999  NEMO ZLIN  CZE  0 77 108 0 0 146 89 343
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LUNIKA ANASTASIIA  1996  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 111 118 0 0 108 337
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOIR ALEXANDRE  1994  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 114 142 0 0 81 337
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DEREROVA KAROLINA  2000  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 64 83 127 0 0 108 318
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OLOVIANISHNIKOVA ALENA  1990  TOMSK REGION  RUS  0 111 0 94 0 0 111 316
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZIZKOVA KAROLINA  2000  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 50 120 108 0 0 86 314
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SKURLATOVA ALEKSANDRA  1997  TOMSK REGION  RUS  0 126 0 125 0 0 63 314
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DANILOV ALEKSANDR  1995  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 117 93 0 0 96 306
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOLARIKOVA LUCIE  2001  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 99 118 122 0 0 65 305
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KLIMPAR JAKUB  2002  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 84 104 0 0 114 302
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SENANSZKY PETRA  1994  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  150 150 150 0 0 0 0 300
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SZABO ANITA  2001  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  150 122 150 0 0 0 0 300
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PIKINER IRYNA  1990  UGOK-KRYVYI RIG  UKR  0 0 0 0 0 150 146 296
BARBON ERICA  1991  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 122 133 0 0 39 294
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BESSOLOV ALEXANDER  1999  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 150 0 0 0 142 292
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STRIEGLER MALTE  1993  NEMO PLAUEN  GER  0 146 146 0 0 0 0 292
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAMLIN DOROTHY  2001  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 146 146 0 0 0 0 292
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHUMAK IULIA  1996  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  146 146 0 0 0 138 0 292
JANOSKOVA KATARINA  1998  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  93 54 64 45 0 105 93 291
LECOEUR MAELLE  1997  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 111 108 0 0 71 290
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YAKUBENKA ALIAKSANDR  2000  DOSAAF  BLR  138 0 0 0 0 150 0 288
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ANTONIAK ANASTASIIA  1997  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  150 138 0 0 0 0 0 288
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KYTSEVA YANA  2001  DOSAAF  BLR  138 0 0 0 0 146 0 284
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZALEVSKYI NAZARII  1999  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  146 138 0 0 0 0 0 284
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOZYR ANNA  2000  DARNITSA-303-1  UKR  0 130 0 0 0 150 0 280
RZEPKA ZUZANNA  2001  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  142 131 138 0 0 0 0 280
DUBROVINA OLGA  1999  TOMSK REGION  RUS  0 102 0 105 0 0 71 278
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LIEVIN DENYS  1993  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 128 0 0 0 150 0 278
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LESHCHEVA ALENA  2000  TOMSK REGION  RUS  0 90 0 124 0 0 62 276
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALICICCO GUGLIELMO  2001  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 146 129 0 0 0 275
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DYELOVA KATERYNA  1983  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 124 0 0 0 150 0 274
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOSINA GERGO  1996  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  133 138 0 0 0 0 0 271
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GALTSEV VLADYSLAV  1999  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  133 138 0 0 0 0 0 271
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZHUKOVA SVITLANA  1996  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  142 129 0 0 0 0 0 271
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAVRILOV DMITRY  1992  DOSAAF  BLR  128 0 0 0 0 142 0 270
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOHNERT LISA  1995  SC DHFK LEIPZIG  GER  134 128 135 0 0 0 0 269
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FAZEKAS ANDRAS  2000  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 130 138 0 0 0 0 268
MARTINEZ RUTS MAX  1999  A.C. XALOC  ESP  138 0 0 130 0 0 0 268
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RIEZNIK VALENTYNA  2001  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 117 0 0 0 150 0 267
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DISERIO LORENZO  1999  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 131 135 0 0 0 266
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FIGINI STEFANO  1987  FIAMME ORO ROME  ITA  142 122 124 110 0 0 0 266
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAITCEVA ELENA  1995  TOMSK REGION  RUS  0 88 0 103 0 0 72 263
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HORAKOVA KAROLÍNA  2000  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 111 99 0 0 50 260
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OCAMPO LOZADA JUAN FERNANDO  1994  BARRACUDAS VAL  COL  0 0 0 114 146 0 0 260
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARABEI MARYNA  1991  DOSAAF  BLR  130 0 0 0 0 130 0 260
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MITROFANOV SERGEI  1999  TOMSK REGION  RUS  0 104 0 105 0 0 50 259
MOZSAR ISTVAN ALEX  2000  MATRAI EROMU BUVARKLUB GYONGYOS  HUN  120 136 0 0 0 0 0 256
POLTAVETS ANDRII  2000  DARNITSA-303-1  UKR  0 122 0 0 0 134 0 256
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ANGERMAYR NINA  2000  FLIPPERS TEAM  SUI  0 0 134 121 0 0 0 255
MALACHOWSKA JULIA  1999  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  138 116 0 0 0 0 0 254
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HRASKOVA ZUZANA  1999  KVS BARAKUDA  SVK  0 95 63 0 0 0 95 253
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TYKHOMYROV ARTEM  1999  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  142 109 0 0 0 0 0 251
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FUMAROLA CESARE  1985  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  128 119 122 92 0 0 0 250
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHERKASHINA MARIA  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 131 0 0 0 118 249
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SVOZILOVA ZUZANA  1989  KSP OLOMOUC  CZE  126 0 121 0 0 0 0 247
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALICICCO EUGENIA  1999  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 130 117 0 0 0 247
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OMELCHENKO TETIANA  1988  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 122 0 0 0 124 0 246
BER ANNA  1989  TOMSK REGION  RUS  0 96 0 150 0 0 0 246
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DE CEGLIE DAVIDE  1990  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 115 128 0 0 0 243
DUQUE JIMENEZ JUAN DAVID  1990  BARRACUDAS VAL  COL  0 0 0 100 142 0 0 242
DOFEK ONDREJ  1997  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 132 108 0 0 0 240
CRISTOFARI GIONA  1993  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 102 128 111 0 0 0 239
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SUSHCHENKO VITALII  2000  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  134 105 0 0 0 0 0 239
WISNIEWSKI KACPER  2000  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  105 133 0 0 0 0 0 238
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TOPARLAK DERIN  1997  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  121 0 94 0 0 117 0 238
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SZUCS REBEKA  1999  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  117 79 121 0 0 0 0 238
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HERNANDEZ MILLAN CAMILO  1997  BARRACUDAS VAL  COL  0 0 0 106 130 0 0 236
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SVOBODOVA BARBORA  2001  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 90 87 0 0 58 235
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TROMBETTI LUCA  1995  ASD EURO TEAM TORINO  ITA  0 0 121 114 0 0 0 235
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OLIEINIKOVA YEVHENIIA  1994  DARNITSA-303-1  UKR  0 110 0 0 0 125 0 235
RINCON REYES ARANTXA VALENTINA  1997  BARRACUDAS VAL  COL  0 0 0 93 142 0 0 235
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NUTIKOV NIKOLAY  2000  TOMSK REGION  RUS  0 72 0 102 0 0 60 234
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARONCINI SILVIA  1985  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 129 105 0 0 0 234
KAROLYI CSILLA  1989  EOTVOS DPSE  HUN  0 108 126 0 0 0 0 234
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PERFILYEV DIMITRII  2000  SVERDLOVSK REGION  RUS  0 124 0 0 0 0 108 232
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
EMELIANENKO YULIA  2000  TOMSK REGION  RUS  0 66 0 89 0 0 76 231
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MODRZYNSKI MACIEJ  2000  LAGUNA TORUN  POL  121 108 0 0 0 0 0 229
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOLOVLOV MYKYTA  1996  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  123 105 0 0 0 0 0 228
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IVANOVA ANASTASIIA  1999  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  118 108 0 0 0 0 0 226
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BIAZMEN ALIAKSANDR  1993  DOSAAF  BLR  128 0 0 0 0 0 96 224
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHATOVA KARINA  1992  NTU KHPI-KHARKIV  UKR  0 93 0 0 0 130 0 223
BRAMBILLA ISABELLA  1997  NPS MILANO  ITA  0 0 104 118 0 0 0 222
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SACK PAUL  1999  TC FEZ BERLIN  GER  102 76 117 0 0 0 0 219
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TROLLEROVA ELISKA  2000  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 34 58 84 0 0 76 218
TROCCA CAROLINA  2002  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 72 146 0 0 0 218
RUIZ MALAMBO MERCEDES  2001  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 130 88 0 0 218
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OVSIANNIKOVA MARIIA  1995  SK FORTUNA  EST  0 105 112 0 0 0 0 217
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ODYNOKOV OLEKSANDR  1993  DARNITSA-303-1  UKR  0 87 0 0 0 130 0 217
STEPANCHUK YEVHEN  1994  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  81 135 0 0 0 0 0 216
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAKSHEEVA IULIIA  1997  TOMSK REGION  RUS  0 111 0 104 0 0 0 215
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YATSEV VALERIIA  1999  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  138 77 0 0 0 0 0 215
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LIASHENKO GLIB  1998  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 97 0 0 0 117 0 214
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HORAKOVA GABRIELA  1998  KSP OLOMOUC  CZE  0 114 99 0 0 0 0 213
DI CREDICO GIORGIA  1992  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 99 114 0 0 0 213
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ANTONENKO ALEKSANDR  1993  DARNITSA-303-1  UKR  0 71 0 0 0 142 0 213
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VYSKOCIL JIRI  1999  KSP OLOMOUC  CZE  0 96 114 0 0 0 0 210
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUKHAR KATERYNA  2000  DARNITSA-303-1  UKR  0 72 0 0 0 138 0 210
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SOKOLOVSKA KATERYNA  1998  DARNITSA-303-1  UKR  0 87 0 0 0 120 0 207
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUKHAR MAKSYM  1998  DARNITSA-303-1  UKR  0 93 0 0 0 114 0 207
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UHLIROVA DANIELA  2001  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 49 50 90 0 0 66 206
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRUBNIK DENYS  1992  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  117 89 0 87 0 0 0 206
DROZDOV MIKHAIL  1995  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 111 0 0 0 94 205
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARANOSKAYA VALERIA  1990  ROSTOV REGION RUSSIA  RUS  0 0 133 0 0 0 71 204
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARNAUTU RARES GABRIEL  1999  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 84 120 0 0 0 204
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NYERGES PETRA  1999  MATRAI EROMU BUVARKLUB GYONGYOS  HUN  105 60 99 0 0 0 0 204
GORYS KLAUDIA  2001  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  105 71 98 0 0 0 0 203
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZOLOTOV IEVGEN  1996  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 63 0 0 0 138 0 201
ZEUNER SIDNEY  1996  NEMO PLAUEN  GER  96 68 51 0 0 0 35 199
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BRYNDINA IULIIA  2001  TOMSK REGION  RUS  0 125 0 71 0 0 0 196
MALACHOWSKA KINGA  1999  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  112 83 0 0 0 0 0 195
MONACO ELISABETTA  1999  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 84 108 0 0 0 192
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MANSOUR NAJLA  1998  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 75 0 0 114 0 189
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEYER HUGO  1998  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 96 93 0 0 0 189
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GELAS COLETTE  1992  TOULOUSE METROPOLE PALMES  FRA  0 105 0 80 0 0 0 185
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KHUDYSHKIN ALEKSANDR  2002  SVERDLOVSK REGION  RUS  0 96 0 0 0 0 88 184
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BASSI DORA  1993  RK GERONIMO-ZAGREB  CRO  0 68 76 0 0 108 0 184
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAKHAROV OLEKSII  2001  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  85 97 0 0 0 0 0 182
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAASE CAROLIN  1990  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 81 76 101 0 0 0 182
ZANASSI SERENA  1998  NPS MILANO  ITA  99 0 65 82 0 0 0 181
KRASNOGOR TETIANA  1988  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  112 68 0 0 0 0 0 180
SVOZILOVA MARKETA  1991  KSP OLOMOUC  CZE  105 0 75 0 0 0 0 180
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KRUPIN ILIYA  2000  SVERDLOVSK REGION  RUS  0 88 0 0 0 0 88 176
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAJNACS LILI  2001  MURENA SZEGEDI USZO-ES BUVARKLUB  HUN  0 74 101 0 0 0 0 175
KLIMOVA ANASTASIIA  2000  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 108 0 0 0 66 174
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AUGUSTIN SAMUEL  1999  KVS BARAKUDA  SVK  0 69 105 0 0 0 0 174
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOSTENKO DMITRII  1996  TOMSK REGION  RUS  0 48 0 60 0 0 63 171
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHROMCOVA TEREZA  2000  KSP OLOMOUC  CZE  0 96 74 0 0 0 0 170
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KONJEDIC STEFANO  1997  ASD EURO TEAM TORINO  ITA  0 0 94 76 0 0 0 170
ZANARDI KEVIN  1992  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 93 77 0 0 0 170
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TKALENKO VALENTYNA  1998  DARNITSA-303-1  UKR  0 42 0 0 0 127 0 169
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MENC MIROSLAV  1999  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  102 66 0 0 0 0 0 168
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HUBAUT OCEANE  1997  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 96 72 0 0 0 168
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CRISCI TOMMASO  2000  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 79 88 0 0 0 167
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DOTSENKO SVYATOSLAV  1995  TOMSK REGION  RUS  0 82 0 85 0 0 0 167
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAGHET MARA  1995  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 84 83 0 0 0 167
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ROZHKOV IVAN  1986  TOMSK REGION  RUS  0 75 0 64 0 0 27 166
YATSENKO MYKHAILO  1987  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  66 100 0 0 0 0 0 166
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CASTVEN LUKAS  2001  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  62 75 90 0 0 0 0 165
CASIRAGHI FABIO  2000  NPS MILANO  ITA  0 0 102 62 0 0 0 164
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GABALOVA NINA  1998  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  102 62 0 51 0 0 0 164
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOWAK JULIA  2001  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  101 63 0 0 0 0 0 164
MIZEROVA VENDULA  1999  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 55 76 0 0 32 163
BLASZAK LILLA  2000  BACSVIZ-KVSC  HUN  0 63 100 0 0 0 0 163
ARCAMBAL ALEXANDRA  2002  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 74 89 0 0 0 163
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DONADELLO VIOLA  1991  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 103 59 0 0 0 162
KLEIN ALYCIA  1996  SPONDYLE CLUB ANTIBES  FRA  0 0 88 73 0 0 0 161
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FOJTK LUKAS  1998  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 71 53 0 0 35 159
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KAMEL JOY  1999  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 72 87 0 0 0 159
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAMPANILE MARCO  1999  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 94 65 0 0 0 159
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KREPELKOVA KLARA  1998  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 84 75 0 0 0 159
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SEVRUK OSKAR  2000  LVJC VILNIUS_1  LTU  81 77 0 0 0 0 0 158
ALAIMO LEONARD  1999  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 88 68 0 0 0 156
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOVACS ZSOFIA  1991  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 79 0 76 0 0 0 155
BAYEROVA BARBORA  1998  KPM PULEC PRAHA  CZE  116 38 31 0 0 0 0 154
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
EL MILI YOUSSEF  2000  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 111 42 153
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DUDAS ZITA  1990  MURENA SZEGEDI USZO-ES BUVARKLUB  HUN  0 90 63 0 0 0 0 153
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BENESOVA DOMINIKA  1999  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  96 50 0 57 0 0 0 153
SOKOLOVA DARIA  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 102 0 0 0 50 152
RETTIG AGATA  2000  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  108 44 0 0 0 0 0 152
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MILAZZO LUCA  2000  NPS MILANO  ITA  0 0 81 70 0 0 0 151
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZURUMSKAITE IEVA  1993  LSU-ATLETAS  LTU  42 46 0 0 0 81 23 150
PEREZ RUBIO KELLY XIMENA  1993  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 150 0 0 150
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AGUIRRE JOYA PAULA ALEJANDRA  1999  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 150 0 0 150
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POPOVICITE LIUCIJA JOLANTA  1998  LVJC VILNIUS_1  LTU  105 45 0 3 0 0 0 150
PEREZ RUBIO ALIX VICTORIA  1988  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 150 0 0 150
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GUBERNATOROV VLADISLAV  1999  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 150 0 0 0 0 150
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SCHIKORA JOHANNA  2002  TC FEZ BERLIN  GER  90 60 0 0 0 0 0 150
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAYDAM ÖMER FARUK  1999  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 150 0 150
LAVESO LUCA  2001  ASD DELFINO BIELLA  ITA  0 0 81 69 0 0 0 150
ALONSO ROJAS JONATHAN ESTEBAN  1999  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 150 0 0 150
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
WILLRUTH TIM  1995  TC FEZ BERLIN  GER  69 32 80 0 0 0 0 149
KRIULKO NIKOLAI  1992  TOMSK REGION  RUS  0 70 0 38 0 0 40 148
DAMA SIMONE  1997  ASD DELFINO BIELLA  ITA  0 0 70 78 0 0 0 148
ALLEGRETTI GIANLUCA  1994  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 53 47 95 0 0 0 148
RUSSO MICHELE  1992  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 85 63 0 0 0 148
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOZANKIEWITZ WERONIKA  1999  LAGUNA TORUN  POL  88 59 0 0 0 0 0 147
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PAVA VELASQUEZ BREYNER ALEXANDER  1992  BARRACUDAS VAL  COL  0 0 0 28 119 0 0 147
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BODNIA Valeriia  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 146 146
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHENJING SHU  1996  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 146 146
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PSHENICHNIKOV Pavel  1999  ALTAY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 146 146
IOST Mark  1999  PERMSKII KRAY  RUS  0 0 0 0 0 0 146 146
KOZLOV STEPAN  2001  TOMSK REGION  RUS  0 53 0 0 0 0 93 146
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KLONOWSKA JULIA  2000  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  146 0 0 0 0 0 0 146
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAICEDO CAMPO JAVIER MATTEO  2001  OCTOPUS CAU  COL  0 0 0 0 146 0 0 146
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IKONEN TERHI  1988  TAMPEREEN URHEILUSUKELTAJAT TAURSU  FIN  0 54 0 92 0 0 0 146
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RUDOLF NELE  2000  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 146 0 0 0 0 0 146
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOMEZ CASANOVA JUAN SEBASTIN  1999  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 0 0 146 0 0 0 146
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAKAROV PAVEL  1997  TOMSK REGION  RUS  0 80 0 64 0 0 0 144
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KIS ROLAND  2000  BACSVIZ-KVSC  HUN  0 58 85 0 0 0 0 143
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LUNKIS EGIDIJUS  1995  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  62 81 0 0 0 0 0 143
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MIKHAILUSHKINA Ekaterina  2001  YAROSLAVL REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 142 142
IGNATOVA Kseniia  1999  YAROSLAVL REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 142 142
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KRAVCHUK Vasilisa  1987  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 142 142
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TOVAR BOLANOS MARLON VLADIMIR  1998  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 142 0 0 142
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AKGUN BESTE TUGCEM  1997  ITU GELISTIRME VAKFI OKULLARI SK.-ISTANBU  TUR  0 0 0 0 0 142 0 142
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RODAS BETANCUR SANTIAGO  1999  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 142 0 0 142
BAHAMON VICTOR  2001  DEPORTIVO SUBACUATICAS NUTRIAS  COL  0 0 0 0 0 142 0 142
LAGUNOV PAVEL  1999  ROSTOV REGION RUSSIA  RUS  0 0 142 0 0 0 0 142
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TROFYMETS YANA  1987  TONUS-MOTOR SICH-ZAPORIZHZHA  TUR  0 0 0 0 0 142 0 142
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LUKOWICZ MARCIN  2000  UKS MANTA KOSCIERZYNA  POL  142 0 0 0 0 0 0 142
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAVANGA CYNTHIA  1995  TC FEZ BERLIN  GER  63 44 79 0 0 0 0 142
SALAZAR SOLORZANO YESICA ALEJANDRA  1994  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 142 0 0 142
KONONOVA ELENA  1990  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 142 0 0 0 0 142
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SKALAZUB ALIAKSEI  1989  DOSAAF  BLR  69 0 0 0 0 0 72 141
DI CREDICO EDOARDO  1998  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 93 48 0 0 0 141
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TELLEZ DEVIA YENNY ALEXANDRA  1999  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 139 0 0 139
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BER Anna  1989  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 138 138
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CALDERON DANIELA  1999  DEPORTIVO SUBACUATICAS NUTRIAS  COL  0 0 0 0 0 138 0 138
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAY MUHAMMED EMIN BAY  2001  SEHITKAMIL BELEDIYE SK.-GAZIANTEP  TUR  0 0 0 0 0 138 0 138
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SMIRNOV EVGENY  1994  SVERDLOVSK REGION  RUS  0 138 0 0 0 0 0 138
COCHOU NICOLAS  1985  CERCLE PAUL BERT DE RENNES  FRA  138 0 0 0 0 0 0 138
TORRES ANDRES FELIPE  1995  HALCONES MARINOS TOL  COL  0 0 0 0 138 0 0 138
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HERNANDEZ BERNAL SANTIAGO NICOLAS  2000  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 138 0 0 138
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FETOUI YASMINE  2000  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 108 29 137
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
EVDOKIMOV MAKSIM  1998  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 76 0 0 0 60 136
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAURI PAOLA  1997  NPS MILANO  ITA  96 0 31 40 0 0 0 136
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MANDICH GIULIA  2000  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 62 74 0 0 0 136
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DROZDOV ALEXANDER  1992  MAARDU FINSWIMMING CLUB ESTONIA  EST  0 0 135 0 0 0 0 135
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOSCA MATTIA  2000  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 75 60 0 0 0 135
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VAREIKAITE LAURA  1995  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  81 54 0 0 0 0 0 135
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANTAMARIA RUIZ SANTIAGO  1999  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 135 0 0 135
ZAYTSEV Nikita  1999  ALTAY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 134 134
GUBERNATOROV Vladislav  1999  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 134 134
KACHMASHEV EGOR  2002  SVERDLOVSK REGION  RUS  0 56 0 0 0 0 78 134
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NARVAEZ PAULA ORIANA  1999  DEPROTIVO SUBACUATICAS COMFAMILIAR  COL  0 0 0 0 0 134 0 134
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARANGO OSPINA LINA CONSTANZA  1988  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 134 0 0 134
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAPONENKO DMYTRO  1997  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 0 0 0 0 134 0 134
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAAVEDRA PEREZ LAURA VALENTINA  2001  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 134 0 0 134
LOPERA OROZCO MARIA CLARA  1999  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 134 0 0 134
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KAZANTSEV Aleksey  1989  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 132 132
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
REZGUI KHALIL  1999  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 75 57 132
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SENANSZKY FLORA  1995  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  82 50 45 0 0 0 0 132
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOZSAR ALEX  2000  MATRAI EROMU BUVARKLUB GYONGYOS  HUN  0 0 131 0 0 0 0 131
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KACHALOVA ANNA  1999  SAINT-PETERSBURG  RUS  131 0 0 0 0 0 0 131
MEJIA ARCILA ANA BELEN  2000  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 130 0 0 130
EMANET NISA  1999  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 130 0 130
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DI IANNI THEO  2000  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 0 130 0 0 0 130
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GONCHAROV ANTON  1990  UGOK-KRYVYI RIG  UKR  0 0 0 0 0 129 0 129
DAUGELA KAROLIS  1997  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  70 59 0 0 0 0 0 129
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANTOJA GARCIA SEBASTIAN  2000  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 129 0 0 129
TRAVKIN Anton  2000  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 128 128
BERESTOV ALEKSEI  2003  TOMSK REGION  RUS  0 58 0 70 0 0 0 128
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAMMI ELISA  1988  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 0 128 0 0 0 128
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AGUIRRE GAMBOA JUAN SEBASTIAN  1993  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 128 0 0 128
LARA HAYEK DANIEL EDUARDO  1997  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 128 0 0 128
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KALININA Dayana  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 127 127
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PRENTKA WERONIKA  1997  CITYZEN POZNAN  POL  127 0 0 0 0 0 0 127
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VAKAREVA YELYZAVETA  2001  KONDITCIONER  UKR  0 127 0 0 0 0 0 127
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JIMENEZ RAMIREZ ALEXANDER  1993  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 127 0 0 127
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÇELIK ERAY  2000  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 127 0 127
LEKUONA PUEYO AXEL  1999  A.C. XALOC  ESP  0 0 0 127 0 0 0 127
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SZPEJNA KAROLINA  2000  LAGUNA TORUN  POL  76 50 0 0 0 0 0 126
YESILBAS AYSE CEREN  2000  ITU GELISTIRME VAKFI OKULLARI SK.-ISTANBU  TUR  0 0 0 0 0 126 0 126
DAUCE APOLLINE  2004  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 66 60 0 0 0 126
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FERNANDEZ CASTILLO GRACE  1995  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 0 0 126 0 0 0 126
ILJUSHINA Vera  1996  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 125 125
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KRYSKOV MATVIY  2001  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 34 0 0 0 91 0 125
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PARTSAHASHVILI Viktoria  2000  KRASNODARSKIY KRAY  RUS  0 0 0 0 0 0 124 124
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TIKHONOVA VALERIIA  1998  TOMSK REGION  RUS  0 54 0 44 0 0 26 124
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SORUCU GIZEM  2001  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 124 0 124
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PAZ SEPULVEDA JUAN SEBASTIAN  1994  BARRACUDAS VAL  COL  0 0 0 0 124 0 0 124
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CORMERAIS MARION  2001  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 124 0 0 0 124
AK ZEYNEP  2001  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 124 0 124
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SKRYPEL KSENIA  1990  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 0 0 0 0 124 0 124
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TAYFUR HAMIT TAHA  1993  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 123 0 123
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VZATKOVA ELISKA  2001  KSP OLOMOUC  CZE  0 52 71 0 0 0 0 123
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAN CEM ARDA  2001  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 123 0 123
JACOMINO ENZO  1999  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 123 0 0 0 123
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CORTES SUAREZ JUANA ANDREA  1998  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 123 0 0 123
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OSUSKY DOMINIK  1998  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  63 25 60 22 0 0 0 123
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARTCZAK NATALIA  2002  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  70 52 0 0 0 0 0 122
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FRITSCH HANNES  1999  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 122 0 0 0 0 0 122
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RUTZE MICHELE  2000  TC DRESDEN GERMANY  GER  0 0 122 0 0 0 0 122
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRUBER KORNEL  1998  MURENA SZEGEDI USZO-ES BUVARKLUB  HUN  0 72 49 0 0 0 0 121
PEGORARO ANDREA  1992  NATATORIUM TREVISO  ITA  0 0 0 121 0 0 0 121
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UVAROVA VIKTORIIA  2002  KONDITCIONER  UKR  0 121 0 0 0 0 0 121
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KARPOV Andrey  1999  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 120 120
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SIJIA CHEN  1999  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 119 119
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HERBST ANASTASIA  2002  NEMO PLAUEN  GER  0 0 71 0 0 0 48 119
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GALKOWSKI BLAZEJ  2001  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  78 41 0 0 0 0 0 119
SEMOSTYAN ROBERT  2001  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 28 90 0 0 0 0 118
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NADEINA Mariia  1999  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 117 117
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ODINOKIN Pavel  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 117 117
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RODRIGUEZ RODRIGUEZ SOFIA  2001  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 117 0 0 117
IZUMOVA ANASTASIA  2004  DARNITSA-303-1  UKR  0 21 0 0 0 96 0 117
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARTINEZ ARIAS AURA JUCELLY  1992  FORCEPS SANT  COL  0 0 0 0 117 0 0 117
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOTLIAR ALEKSANDRA  1999  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  117 0 0 0 0 0 0 117
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BATIR CAN  1998  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 45 0 0 72 0 117
SIDOROV Vladimir  1997  Moskva  RUS  0 0 0 0 0 0 116 116
DI LAURA ALESSANDRO  1998  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 58 58 0 0 0 116
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TORRA RODRIGUEZ CARLOS  1999  CLUB TOP TEN ALICANTE  ESP  0 0 0 116 0 0 0 116
DELA CRUZ GABRIEL  2000  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 71 44 0 0 0 115
DAGDEVIREN MUSTAFA ARDA  2001  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 115 0 115
CHARRIA SANCHEZ ANDRES FELIPE  2001  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 115 0 0 115
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUSKOVA Polina  1999  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 114 114
YAMAGUCHI MARI  1999  JAPAN UNDERWATERSPORTS FEDERATION  JPN  0 0 0 0 0 0 114 114
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜVEN MIKAIL  2000  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 114 0 114
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BELJAJEV ALEKSEI  1998  SK KULDLEST  EST  114 0 0 0 0 0 0 114
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NIAMPIRA MORALES KAREN LILIANA  1992  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 114 0 0 114
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARKINA VLADA  2003  SAINT-PETERSBURG  RUS  114 0 0 0 0 0 0 114
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BONINO OCEANE  1997  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 52 62 0 0 0 114
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAICHENKO VLADYSLAV  1999  DARNITSA-303-1  UKR  0 114 0 0 0 0 0 114
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PATINO SARRIA ANGELICA MARIA  2002  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 114 0 0 114
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEDINA BELTRAN JUANITA  1998  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 114 0 0 114
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZOTA LOPEZ JONATHAN DAVID  2000  RORCUAL CUN  COL  0 0 0 0 114 0 0 114
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RAMIREZ AGUDELO FRANK  1995  FORCEPS SANT  COL  0 0 0 0 112 0 0 112
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NEPOMNYASHCHIY ALEKSANDR  2000  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 112 0 0 0 112
SAMSONCHIK YAUHENI  1999  DOSAAF  BLR  112 0 0 0 0 0 0 112
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MONDUZZI SERENA  1996  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 55 57 0 0 0 112
KHARINA Anna  1998  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 111 111
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STRYUKOV Yakov  1997  ALTAY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 111 111
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAAVEDRA PEREZ DIEGO ANDRES  1999  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 111 0 0 111
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KULEBAKIN YAROSLAV  1998  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 111 0 111
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DOUYÉRE MANON  1999  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 111 0 0 0 111
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KÖSE KAAN HAKTAN  2000  ISTANBUL SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 111 0 111
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAMPANA RICCARDO  1994  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 40 70 0 0 0 110
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MUEHLIG JOSEPHA  1995  TC FEZ BERLIN  GER  72 0 38 0 0 0 0 110
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOWAK FILIP  1997  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  71 39 0 0 0 0 0 110
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOROKHOVA Kristina  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 108 108
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GONZALEZ CALDERON JUAN MANUEL  2002  SAN ANDRES SANA  COL  0 0 0 0 108 0 0 108
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARCHELLI ELISA  1998  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 40 68 0 0 0 108
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÇELTIK ELA  2002  ISTANBUL SUALTI VE YUZME SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 108 0 108
FORNO MARGHERITA  1999  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 70 38 0 0 0 108
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STADLER BENCE  2000  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 108 0 0 0 0 0 108
JULIAN WAGNER  1999  TAUCHCLUB HEILBRONN  GER  0 0 0 108 0 0 0 108
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VISOCKYTE MARGARITA  2000  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  108 0 0 0 0 0 0 108
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TSIKUNKOVA EKATARINA  2000  SAINT-PETERSBURG  RUS  108 0 0 0 0 0 0 108
ORTIZ BOHORQUEZ LAURA JAZMIN  2001  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 108 0 0 108
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GARREC LEO  1999  PALM AURAY CLUB  FRA  108 0 0 0 0 0 0 108
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARSHANOV Denis  1997  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 105 105
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARCHBOLD GUERRA JACOB  2001  SEANGELS SANA  COL  0 0 0 0 105 0 0 105
KUYUMCU ONUR BERKE  2002  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 105 0 105
GRANADOS PITO JOSE LUIS  2001  MARLIN DEL VALLE VAL  COL  0 0 0 0 105 0 0 105
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜNDÜZ ŞEVVAL NUR  1998  ISTANBUL SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 105 0 105
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAYAR GÜRSU  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 105 0 105
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ECHEVERRI GIL MELANY TATIANA  2001  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 105 0 0 105
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DUMARD LOUIS  2000  PALM AURAY CLUB  FRA  105 0 0 0 0 0 0 105
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEJIA BAUTISTA PAOLA ANDREA  1993  FORCEPS SANT  COL  0 0 0 0 105 0 0 105
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAYDAM AHMET  1996  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 105 0 105
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHACHKOVA ALINA  1995  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 105 0 105
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OBANDO DORADO JUAN ALEXANDER  1998  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 105 0 0 105
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RUIZ PALACIOS LUNA ALEJANDRA  2001  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 105 0 0 105
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RETAMOZO OLAYA VIVIANA PAOLA  1998  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 0 0 105 0 0 0 105
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RODIUKEVICH EVGENII  2001  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 50 0 0 54 104
LIBRIZZI LUCA  2000  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 54 50 0 0 0 104
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRANDIERE GAELLE  2001  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 40 64 0 0 0 104
PIECHOCKA SYLWANA  2002  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  44 59 0 0 0 0 0 103
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FRESTA GIORGIA  1997  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 50 53 0 0 0 103
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAVIOLI GAIA  2002  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 51 52 0 0 0 103
BEHOUNKOVA ILONA  2001  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 34 32 22 0 0 36 102
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KÜRKLÜ DENIZ EYLÜL  1996  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 102 0 102
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FONSECA SANCHEZ ALEJANDRO  1991  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
BARBON DAVIDE  1995  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 60 42 0 0 0 102
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RUSSO MARGARITA  2000  SAINT-PETERSBURG  RUS  102 0 0 0 0 0 0 102
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARNES COROMINAS SILVIA  1992  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 102 0 0 0 102
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VASQUEZ BETANCUR ADRIAN  1995  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RODRIGUEZ MOJICA MARIA PAULA  2001  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DOTSENKO DANILA  2000  SK KULDLEST  EST  102 0 0 0 0 0 0 102
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAMBOA CAMILO  1992  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PEREZ RODAS JUAN ALEJANDRO  2001  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SILITSENKO SVETLANA  2001  SK KULDLEST  EST  102 0 0 0 0 0 0 102
RIOS PENA GABRIELA  2000  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STUKALO YEVHENII  1999  DARNITSA-303-1  UKR  0 102 0 0 0 0 0 102
DORADO NAVIA ANDRES ESTEBAN  2001  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 102 0 0 102
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YAMKOVAYA Darya  2000  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 101 101
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MELNIKOVA Elizaveta  1994  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 100 100
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAPSHIN Dmitri  1996  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 100 100
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANAGIOTIDOU IOANNA  1999  HELLENIC SWIMMING FEDERATION  GRE  0 0 0 0 0 0 100 100
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MONTORRO ANTONIO  1999  POLISPORTIVA LA SALLE-ERIDANO TORINO  ITA  0 0 0 100 0 0 0 100
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TROCCA GRETA  2000  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 52 48 0 0 0 100
RONSKAJA KRISTINA  2000  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  79 21 0 0 0 0 0 100
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LOGUNOV Semen  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 99 99
MOLANO TORRES ANDRES FELIPE  2003  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 99 0 0 99
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARBOSA URREGO NICOLAS MAURICIO  1998  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 99 0 0 99
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAUGE DOMENECH JULIA  2001  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 99 0 0 0 99
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARUCCI MORGANE  1996  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 99 0 0 0 99
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALVAREZ NIEVES SANTIAGO  1997  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 99 0 0 99
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GARCIA PEREZ ALEJANDRO  1999  CLUB TOP TEN ALICANTE  ESP  0 0 0 99 0 0 0 99
MOSTAFA SALAMA MOSTAFA  1999  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 99 0 0 0 0 99
SVETLITSKIY IGNATIY  2001  SAINT-PETERSBURG  RUS  99 0 0 0 0 0 0 99
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OLIVIER ROBIN  1990  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 99 0 0 0 0 99
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MUNOZ LOAIZA VANESSA  1994  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 0 0 98 0 0 0 98
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KURAKO Dmitrii  1995  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 97 97
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STIPKOVIC VID  2000  RK NEVERA  CRO  0 26 71 0 0 0 0 97
MONTINI FEDERICO  1999  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 69 28 0 0 0 97
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZUBKO YELYZAVETA  2000  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 97 0 0 0 0 0 97
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARKOVTCOVA Alina  1993  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 96 96
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GORBUNOVA Aleksandra  2002  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 96 96
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MYLONAKIS ANASTASIOS  1996  HELLENIC SWIMMING FEDERATION  GRE  0 0 0 0 0 0 96 96
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TEKIN ECEM  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 96 0 96
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TÜRKOGLU UGUR  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 96 0 96
RODRIGUEZ LOPEZ JUAN CAMILO  1996  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 96 0 0 96
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MORENO ALEGRIA DIANA PAOLA  1991  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 96 0 0 96
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MORA CAMACHO MICHEL XIMENA  1999  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 96 0 0 96
AGUIRRE JOYA MARIA CAMILA  2001  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 96 0 0 96
ROMERO SUAREZ ALEEN CAMILA  1999  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 96 0 0 96
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JASICA ADAM  2000  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  46 19 50 0 0 0 0 96
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOMEZ RODRIGUEZ LAURA NATALIA  2000  FORCEPS SANT  COL  0 0 0 0 96 0 0 96
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜLER RÜZGAR  1999  PAMUKKALE UNIVERSITESI YUZME SK.-DENIZLI  TUR  0 0 0 0 0 96 0 96
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HALYTSKA VIKTORIIA  2001  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  0 96 0 0 0 0 0 96
GRISHINA Svetlana  2001  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 94 94
KAKKONEN RONJA  1999  ATLANTIS FINSWIMMING CLUB  FIN  0 0 0 0 0 94 0 94
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KAYA KAGAN  2000  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 94 0 94
ERSÖZ EGE  2001  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 94 0 94
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÇETIN IZGI  2001  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 94 0 94
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DURD DOMINIK  1994  RK SODERICA  CRO  0 41 52 0 0 0 0 93
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NEPOMNYASHIY ALEKSANDR  2000  TOMSK REGION  RUS  0 93 0 0 0 0 0 93
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SARA ACS  2001  CLUB DEPORTIVO I-M#S TORREVIEJA  ESP  0 0 0 93 0 0 0 93
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MANASEK JIRI  1996  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 0 93 0 0 0 93
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NAUJOKAITE JUSTE  2000  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  66 27 0 0 0 0 0 93
ÇELIK ÇIGDEM  2000  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 93 0 93
ZAPATA ALCAZAR YURANI  2001  SEANGELS SANA  COL  0 0 0 0 93 0 0 93
DUQUE SORA DYANE SALOME  2001  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 93 0 0 93
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAKIR IBRAHIM MERT  2001  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 93 0 93
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
EISENBERG ANNE  2000  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 93 0 0 0 0 0 93
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAIKO ANASTASIIA  1998  SC OASIS-ZHYTOMRY  UKR  0 0 0 0 0 93 0 93
YITING SUN  1994  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 92 92
JIANHE ZHANG  1997  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 92 92
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHRISTOFORIDIS CHRISTOS  1995  HELLENIC SWIMMING FEDERATION  GRE  0 0 0 0 0 0 92 92
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PATLASOVA Maria  1999  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 92 92
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AVDYUSHKIN Andrey  2000  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 92 92
LISKEVICIUS JUSTAS  2000  LVJC VILNIUS_1  LTU  92 0 0 0 0 0 0 92
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
REINA NORENA ANA VICTORIA  1999  HALCONES MARINOS TOL  COL  0 0 0 0 92 0 0 92
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UNDOZEROV ANDREI  2000  SK KULDLEST  EST  92 0 0 0 0 0 0 92
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AYAN GÖKÇEN  2001  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 92 0 92
YILDIRIM MERYEM HELIN  2003  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 92 0 92
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VASQUEZ BETANCUR CRISTIAN CAMILO  2000  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 92 0 0 92
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANCHENKO OLEKSANDRA  2000  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 0 0 0 0 92 0 92
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CARON STANYS  1997  SPONDYLE CLUB ANTIBES  FRA  0 0 46 46 0 0 0 92
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOMEZ URIBE PAULINA  1990  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 92 0 0 92
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PRYSHCHEPNYY OLEKSANDR  1985  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  61 30 0 0 0 0 0 91
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KISS BLANKA  2002  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  0 91 0 0 0 0 0 91
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SUPRUN Sergey  2000  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 90 90
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BELOUSOVA Daria  1996  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 90 90
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ABD EL-RAHMAN AHMED EMAM  2001  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 90 0 0 0 0 90
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YILMAZ CEYDA  2001  YILDIZ KULACLAR SK.-BURSA  TUR  0 0 0 0 0 90 0 90
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GERARD-RENISSAC PAULINE  1998  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 40 50 0 0 0 90
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANTANO PEREZ JOSE MANUEL  2000  CLUB TOP TEN ALICANTE  ESP  0 0 0 90 0 0 0 90
MARTINEZ PEREZ RUBEN  1999  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 90 0 0 0 90
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SUNA TUGBERK  1997  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 90 0 90
FRANCO MONTOYA DAVID  1995  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 90 0 0 90
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HOMOLA PATRIK  2001  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  48 12 42 0 0 0 0 90
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NURBAY GIZEM  1998  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 90 0 90
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TORKONIAK MIKULAS  1999  KPM PULEC PRAHA  CZE  90 0 0 0 0 0 0 90
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RUTULYS DAUMANTAS  1997  LVJC VILNIUS_1  LTU  90 0 0 0 0 0 0 90
PODHORNY PETR  1998  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 52 38 0 0 0 0 90
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEJIA ARCILA SALOME  1998  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 90 0 0 90
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DANIEL POLASEK  1999  NEMO ZLIN  CZE  0 0 0 90 0 0 0 90
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DE FILIPPO MARCO  1994  ASD EURO TEAM TORINO  ITA  0 0 69 20 0 0 0 89
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BUETTNER LUIS  2002  TC FEZ BERLIN  GER  66 23 0 0 0 0 0 89
ÇAYLAK KEREM  2001  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 89 0 89
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POLAKOVA KRISTYNA  1999  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  71 18 0 0 0 0 0 89
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZHATKINA Anastasia  1995  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 88 88
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOLOKOV Anatoliy  1998  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 88 88
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MALINOWSKA LENA  2000  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  39 8 23 7 0 0 26 88
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGA KRISZTINA  1996  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 0 88 0 0 0 0 88
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PELLET HUGO  1997  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 48 40 0 0 0 88
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TURANSKYI YEHOR  1999  SC ESKORIAL KRYVYI RIG  UKR  0 0 0 0 0 88 0 88
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALTINTAŞ MUSTAFA BERKAY  1996  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 88 0 88
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALBRECHT KRYSTIAN  2002  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  88 0 0 0 0 0 0 88
PENA PEDRAZA SANTIAGO JOSE  2000  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 88 0 0 88
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MONSALVE ARANGO MARIA ISABEL  1997  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 88 0 0 88
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GERASIMOV ROMAN  2000  TOMSK REGION  RUS  0 48 0 40 0 0 0 88
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KANYO DENES  1976  MURENA SZEGEDI USZO-ES BUVARKLUB  HUN  0 88 0 0 0 0 0 88
LAUSCHUS MAX  1990  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 0 88 0 0 0 0 88
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PARRA GARCIA CLAUDIA ALEXANDRA  2000  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 88 0 0 88
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TREJOS SALDARRIAGA ANNY  1991  CALYPSO RIS  COL  0 0 0 0 88 0 0 88
MATSUDA SHIHO  1991  JAPAN UNDERWATERSPORTS FEDERATION  JPN  0 0 0 0 0 0 87 87
VESELOVA Yulia  1994  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 87 87
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RAMIREZ VILLA JUAN JOSE  2000  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 87 0 0 87
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NALBAT ŞEBNEM ALEYNA  2000  ISTANBUL SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 87 0 87
TUNCEL MIRAY  2002  ITU GELISTIRME VAKFI OKULLARI SK.-ISTANBU  TUR  0 0 0 0 0 87 0 87
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MALYSHKO ANASTASIIA  1998  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  0 87 0 0 0 0 0 87
LABIED SIVVAR  1998  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 87 0 87
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARTINEZ POLO DAGOBERTO  1996  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 87 0 0 87
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARON LOREN  1994  CERCLE PAUL BERT DE RENNES  FRA  87 0 0 0 0 0 0 87
URBITCKAIA ANASTASIIA  1996  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 87 0 0 0 87
SIMIN LIU  1992  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 86 86
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SOLANO ROZO MARIA CAMILA  2002  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 86 0 0 86
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
COSELEV VADIM  1999  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 86 0 0 0 86
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RUDZINSKI MACIEJ  1992  TORUNCZYK TORUN  POL  66 20 0 0 0 0 0 86
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YILMAZ YAREN  2002  ISTANBUL SUALTI VE YUZME SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 86 0 86
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PRADA JAIMES JUAN CAMILO  2001  MARLIN DEL VALLE VAL  COL  0 0 0 0 86 0 0 86
GIBA BARTLOMIEJ  1999  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  86 0 0 0 0 0 0 86
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OLEKSIENKO MAKSYM  1996  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  70 16 0 0 0 0 0 86
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZUGMEYER COLAS  2001  CLUB PLONG#E S#LESTAT  FRA  0 0 0 86 0 0 0 86
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERGERON MAXIME  1986  CERCLE PAUL BERT DE RENNES  FRA  86 0 0 0 0 0 0 86
REZNIKOV Nikolay  1983  KRASNODARSKIY KRAY  RUS  0 0 0 0 0 0 85 85
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YEPES TELLEZ JUAN FELIPE  1999  HALCONES MARINOS TOL  COL  0 0 0 0 85 0 0 85
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UZALDI M.HALIL  1998  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 85 0 85
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HIDALGO LOPEZ VALENTINA  1997  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 85 0 0 85
PISARCZYK AMELIA  1998  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  85 0 0 0 0 0 0 85
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MUSITZ MARTIN  1999  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  40 14 45 9 0 0 0 85
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CRISANTE NICOLAS  1997  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 70 15 0 0 0 85
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TRILLOS RODAS JUAN DIEGO  1999  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 85 0 0 85
YILMAZ CELIL BERK  2000  FERDI-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 85 0 85
GILIUN IGOR  1999  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  85 0 0 0 0 0 0 85
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BOBROV Yevgeniy  1995  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 84 84
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAMIATINA Daria  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 84 84
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FROLOVA Natalia  1997  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 84 84
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MORENO PINEROS JUAN FELIPE  2002  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 84 0 0 84
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHAVEZ PAYA VALENTINA  2003  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 84 0 0 84
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GUTIERREZ TAMAYO FABIAN  1999  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 84 0 0 84
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAICEDO CAMAYO ANA ISABEL  2001  SWIMMERS CAU  COL  0 0 0 0 84 0 0 84
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZMEN SADIK EMRE  1999  ISTANBUL SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 84 0 84
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LLANOS MARTINEZ SOFIA  2003  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 84 0 0 84
PRICHININA TATIANA  2003  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 84 0 0 0 84
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUBICEK MATYAS  2003  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  65 19 0 15 0 0 0 84
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NIETO SAAVEDRA ANA LUCIA  2004  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 84 0 0 84
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DELAMARE ELODIE  1991  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 83 0 0 0 83
ZADOROZHNYAYA ALINA  1996  ROSTOV REGION RUSSIA  RUS  0 0 83 0 0 0 0 83
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BECQ CLÉMENT  1990  CLUB SPORTIF ET ATHLETIQUE DU KREMLIN BIC  FRA  0 0 0 83 0 0 0 83
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜVENOL ZEYNEP DENIZ  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 82 0 82
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BALOG GABOR  1990  BUVARSULI SPORTEGYES#LET  HUN  0 82 0 0 0 0 0 82
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BRITTON HOWARD DAYNE ANDERSON  1999  SEANGELS SANA  COL  0 0 0 0 82 0 0 82
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CIMRTOVA KRISTYNA  1997  KPCL  CZE  82 0 0 0 0 0 0 82
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ROZO MOSQUERA JOSE MANUEL  2002  TITANES DEL PACIFICO CAU  COL  0 0 0 0 82 0 0 82
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DURD LUKA  1996  RK SODERICA  CRO  0 40 42 0 0 0 0 82
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BEZMELNITSINA Varvara  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 81 81
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PORYVAEV Mikhail  1995  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 81 81
KONDRATYEV Viktor  1992  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 81 81
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAKESHIN YEGOR  2002  ALMATY  KAZ  0 0 0 0 0 0 81 81
SHARNIN Pavel  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 81 81
TECIMER BATUHAN  2002  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 81 0 81
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HERRERA PERNETT DANIEL HUMBERTO  1998  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 81 0 0 81
BILMEZ DENIZ  1998  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 81 0 81
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PRUDNICHENKOVA DIANA  2001  SK KULDLEST  EST  81 0 0 0 0 0 0 81
VARGAS CARDONA GERALDINE  2000  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 81 0 0 81
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IVANOVSKIJ MAKSIM  1997  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  81 0 0 0 0 0 0 81
FIGARO LUCAS  1998  SPONDYLE CLUB ANTIBES  FRA  0 0 68 13 0 0 0 81
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STADNIK Lidia  1998  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 80 80
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZHENBO TONG  1996  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 80 80
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KHAMBIR MAKSYM  1999  JSS-21, KYIV  UKR  0 80 0 0 0 0 0 80
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STRELETS SOFIA  2002  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 80 0 0 0 0 80
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALIASHKEVICH SIARHEI  2001  DOSAAF  BLR  80 0 0 0 0 0 0 80
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TITOV KYRYLO  1997  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  52 28 0 0 0 0 0 80
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FILINKOV Mikhail  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 79 79
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JARNO MORGAN  1999  PALM AURAY CLUB  FRA  79 0 0 0 0 0 0 79
DUPOUY AURELIANE  2000  CERCLE PAUL BERT DE RENNES  FRA  79 0 0 0 0 0 0 79
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZERIN ÖMER BERK  2000  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 79 0 79
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NEIMANN SOPHIE  1998  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 79 0 0 0 0 79
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZKAN MÜMIN  1998  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 78 0 78
FERNANDEZ OCAMPO RAFAEL ESTEBAN  1993  NOTIVISION CAU  COL  0 0 0 0 78 0 0 78
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HASLAK ISIL  1994  ITU GELISTIRME VAKFI OKULLARI SK.-ISTANBU  TUR  0 0 0 0 0 78 0 78
SLADECKOVA BARBORA  1991  KSP OLOMOUC  CZE  0 0 78 0 0 0 0 78
CARRIERI VERONICA  1993  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 30 48 0 0 0 78
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOBALAS YIGIT  1999  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 78 0 78
GUIDOTTI GUILLAUME  2000  SUBAQUATIQUE CLUB LUNELLOIS AQUAPALMES  FRA  0 0 0 78 0 0 0 78
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ASIN MENES DAVID  1996  CADAS  ESP  0 0 0 78 0 0 0 78
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ABD ALLAH MOHAMED SAMIR  2000  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 78 0 0 0 0 78
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOVATI SIMONE  1998  NPS MILANO  ITA  0 0 35 43 0 0 0 78
MAKAROV Pavel  1997  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 77 77
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOLENIA ROBERT  2000  NEMO PLAUEN  GER  0 77 0 0 0 0 0 77
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAMA GARCIA DANIEL  1998  CADAS  ESP  0 0 0 77 0 0 0 77
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZENGIN IDIL  2002  ITU GELISTIRME VAKFI OKULLARI SK.-ISTANBU  TUR  0 0 0 0 0 77 0 77
DEMSKA ZUZANNA  2002  LAGUNA TORUN  POL  54 23 0 0 0 0 0 77
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜLER ÖMER  1998  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 77 0 77
TAKACS KRISZTIAN  1985  BUVARSULI SPORTEGYES#LET  HUN  0 77 0 0 0 0 0 77
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BEGEN Daria  2000  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 76 76
STRELETS Sofia  2002  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 76 76
SRBOVA DOMINIKA  2001  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 24 40 24 0 0 12 76
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OSTROWSKY JENS PETER  1990  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 76 0 0 0 0 0 76
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CEBALLOS ZEA NATALIA  2001  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 76 0 0 76
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MERCADO DIAZ DARWIN RAUL  1997  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 76 0 0 76
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜNEYLI METEHAN ALI  2001  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 76 0 76
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SALAZAR SOLARTE MATEO  1998  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 0 0 76 0 0 0 76
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GERASIMOV Roman  2000  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 75 75
SHISHOV Evgeny  2000  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 75 75
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RIVERA CASALINS MALENA  2000  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 75 0 0 0 75
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IOTTI ILARIA  1995  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 75 0 0 0 0 75
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEDVEDEV SPARTAK  1997  SC PEDAGOGICAL UNIVERSITY-KHARKIV  UKR  0 0 0 0 0 75 0 75
MEDINA MEJIA SANTIAGO  1993  CALYPSO RIS  COL  0 0 0 0 75 0 0 75
ROMANO RICCARDO  1998  ASD SWIMMING POOL AVELLINO ITALY  ITA  0 0 75 0 0 0 0 75
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SOPHIE NIEMANN  1998  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 75 0 0 0 0 0 75
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ECHAVARRIA JIMENEZ VALERIA  2004  SWIMMERS CAU  COL  0 0 0 0 75 0 0 75
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZABOLOTSKIKH Matvey  1999  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 74 74
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRUDININ VLADISLAV  1997  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 42 0 0 32 74
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TROVATO PIETRO  1999  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 74 0 0 0 0 74
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAYRAKTAR IREM  2004  60. YIL ATAKOY IOO. SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 74 0 74
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SIMONI ALESSIA  1998  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 45 29 0 0 0 74
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FAMIGLIETTI ROBERTO  1995  NPS MILANO  ITA  74 0 0 0 0 0 0 74
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
REUNGOAT BRIEUX  2000  PALM AURAY CLUB  FRA  74 0 0 0 0 0 0 74
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NALBAT ECEM ALA  1998  ISTANBUL SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 74 0 74
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PYLEVA Polina  1999  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 73 73
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DOTSENKO Svyatoslav  1995  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 73 73
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TIAGUNOV Pavel  2003  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 73 73
VASILIEV Kirill  2000  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 73 73
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JINLONG CENG  1986  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 73 73
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PURTOVA Angelina  1997  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 73 73
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SALGADO CAMPOS BRAYAN  2002  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 73 0 0 73
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOSCOSO PELAEZ JUAN JOSE  1997  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 73 0 0 73
MOLINA MEDINA NICOLAS  1997  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 73 0 0 73
MUSIL DAVID  1997  COCHTANKLUB ZDAR NAD SAZAVOU  CZE  56 17 0 0 0 0 0 73
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAMCENKO ANASTASIJA  1998  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  73 0 0 0 0 0 0 73
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRANAT RAFA£  2002  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  52 21 0 0 0 0 0 73
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RIVERA CASALINS CARLOS  1997  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 73 0 0 0 73
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AKRITIDOU DIMITRA  2001  HELLENIC SWIMMING FEDERATION  GRE  0 0 0 0 0 0 72 72
KHORTONEN ELENA  2001  TOMSK REGION  RUS  0 45 0 0 0 0 27 72
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RODAS BETANCUR MATEO  1997  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 72 0 0 72
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NIFHTINGALE ASYA ISABEL  2001  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 72 0 72
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VILLA BUILES JOSE DAVID  2001  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 72 0 0 72
ARCHBOLD FAJARDO DONATO  2000  SEANGELS SANA  COL  0 0 0 0 72 0 0 72
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARTINEZ POLO MONICA PATRICIA  1999  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 72 0 0 72
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PORTA PEREZ CAROL  1984  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 72 0 0 0 72
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SALKAUSKAS AIVARAS  1986  LVJC VILNIUS_1  LTU  57 15 0 0 0 0 0 72
DANYLENKO ANTON  1998  KONDITCIONER  UKR  72 0 0 0 0 0 0 72
GRACHEV Vitaliy  1995  YAROSLAVL REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 71 71
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AVILES MERA JUAN ESTEBAN  2001  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 71 0 0 71
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MALINOWSKA PAULA  1998  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  0 48 23 10 0 0 0 71
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POLISENSKA PETRA  2000  NEMO ZLIN  CZE  0 24 47 0 0 0 0 71
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YICHUAN XU  1992  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 70 70
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHABA MATEUSZ  1996  TORUNCZYK TORUN  POL  70 0 0 0 0 0 0 70
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HRNCIROVA SIMONA  2000  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 24 46 0 0 0 70
KRAUSOVA NIKOLA  2002  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  65 5 0 0 0 0 0 70
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VENCKUTE ALINA  1993  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  0 70 0 0 0 0 0 70
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜLER EMRE  1997  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 70 0 70
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IŞERI CAN  2000  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 70 0 70
HENRY GUILLAUME  1999  CERCLE D'ACTIVIT#S AQUATIQUES DE PROVENCE  FRA  0 0 0 70 0 0 0 70
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOTULAN JAKUB  1996  KPM PULEC PRAHA  CZE  70 0 0 0 0 0 0 70
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JOPP MATYLDA  1999  UKS REKIN WROCLAW  POL  70 0 0 0 0 0 0 70
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOSSELIN LEANDRE  1999  PALM AURAY CLUB  FRA  70 0 0 0 0 0 0 70
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KASPEREK ALEKSANDRA  1998  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  70 0 0 0 0 0 0 70
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HECKE AIMEE JOY  2001  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 70 0 0 0 0 70
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CRUZ GALEANO JUAN CAMILO  2002  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 70 0 0 70
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KONKINA Ekaterina  2002  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 69 69
SEMYKINA Tatiana  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 69 69
TIKHIKH Aleksandra  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 69 69
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZHURAVLEV Vladimir  1993  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 69 69
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZAKI IDIL ECE  2003  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 69 0 69
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MENESES RODRIGUEZ ANDRES JULIAN  1998  HALCONES MARINOS TOL  COL  0 0 0 0 69 0 0 69
ORECCHIA MATTEO  1995  ASD DELFINO BIELLA  ITA  0 0 59 10 0 0 0 69
MEJRI HICHEM  1998  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 69 0 69
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LOISEL NORA  2000  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 69 0 0 0 69
SEVILMIŞ SIMAY  2001  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 69 0 69
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KADAR-NEMETH KRISTOF  2000  BACSVIZ-KVSC  HUN  0 69 0 0 0 0 0 69
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARINO GALLARDO ANNA  1999  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 69 0 0 0 69
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STRIKINAC FILIP  1993  KOMET-ZAGREB  CRO  0 0 0 0 0 69 0 69
RÜYA ILKER  1997  SAKARYA SU SK.-SAKARYA  TUR  0 0 0 0 0 68 0 68
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STRACHANOWSKA HELENA  1999  UKS DELFIN JASTARNIA  POL  68 0 0 0 0 0 0 68
AKPINAR SIMAY  2003  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 68 0 68
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TEKIN EMIR  2001  BAKIRKOY GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 68 0 68
USELKANOV ASYLBEK  1999  BISHKEK  KGZ  0 0 0 0 0 0 67 67
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZVYAGINA Maria  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 67 67
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TORRES MANUEL FELIPE  2000  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 67 0 0 67
SCIUKIN DANIEL  1999  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  0 67 0 0 0 0 0 67
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAVIOLI MELISSA  1998  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 35 32 0 0 0 67
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAICEDO MUNOZ JUAN SEBASTIAN  2002  SWIMMERS CAU  COL  0 0 0 0 67 0 0 67
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANCHO AINA MARIA  1999  CADAS  ESP  0 0 0 67 0 0 0 67
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LANNOY-CRUNELLE VICTOR  1996  TOULOUSE METROPOLE PALMES  FRA  0 19 0 48 0 0 0 67
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
EYÜBOGLU DENIZ  2000  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 67 0 67
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DREGER Daria  1994  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 66 66
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHOUFA JORDANE  1995  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 66 0 0 0 66
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGAS LADINO MARIA ALEJANDRA  1993  CALYPSO RIS  COL  0 0 0 0 66 0 0 66
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANCHEZ CASTRO VALENTINA  2000  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 66 0 0 66
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAGOWNIK MARTA  1995  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  66 0 0 0 0 0 0 66
KARAKAYA ESIN  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 66 0 66
SALATUN ANASTASSIA-ANNA  1994  SK FORTUNA  EST  0 66 0 0 0 0 0 66
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KINDL VACLAV  2000  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 12 54 0 0 0 0 66
CARONNO LORENZO  2001  NPS MILANO  ITA  0 0 0 66 0 0 0 66
BRATT HOWARD TAYLOR  2001  SEANGELS SANA  COL  0 0 0 0 66 0 0 66
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MACIAS ANASCO CAROLINA  1994  TIBURONES DEL VALLE  COL  0 0 0 66 0 0 0 66
DOLEGA KOZIEROWSKA BEATA  1995  UKS REKIN WROCLAW  POL  66 0 0 0 0 0 0 66
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PTICHNIKOV Evgeny  1999  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 65 65
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GELIR SIMGE  2000  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 65 0 65
BEREZNA VIRSAVIIA  2002  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  0 65 0 0 0 0 0 65
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NANETTI VIRGINIA  1993  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 65 0 0 0 0 65
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DRUSCHKE ARIK  2000  TC DRESDEN GERMANY  GER  0 0 65 0 0 0 0 65
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEREZKO ANTON  1992  SK FORTUNA  EST  0 65 0 0 0 0 0 65
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STRUCK AGATA  1995  UKS DELFIN JASTARNIA  POL  64 0 0 0 0 0 0 64
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NIKITIN ROBERTAS  2001  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  64 0 0 0 0 0 0 64
ÖZGÜN AHMET HACI  2003  BAHCELIEVLER SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 64 0 64
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TOMIC KRISTIJAN  1992  KOMET-ZAGREB  CRO  0 0 0 0 0 64 0 64
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ERDEMGIL ZEYNEP  2002  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 64 0 64
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DANICKI PIOTR  2001  LAGUNA TORUN  POL  63 1 0 0 0 0 0 64
REVERBEL GABIN  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 64 0 0 0 64
LARA NIETO JUAN PABLO  2001  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 63 0 0 63
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGAS CASTRO LAURA VALENTINA  1998  HALCONES MARINOS TOL  COL  0 0 0 0 63 0 0 63
CZARNOLEWSKA ANNA  1997  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  0 63 0 0 0 0 0 63
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GONZALEZ MENJURA DANIEL  1999  ESTURIONES ANT  COL  0 0 0 0 63 0 0 63
FRANKOWSKI DOMINIK  2000  UKS REKIN WROCLAW  POL  63 0 0 0 0 0 0 63
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LUKASHEVA ANFISA  2001  SAINT-PETERSBURG  RUS  63 0 0 0 0 0 0 63
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KELEMEN RENE  2001  KPA DRAVA VARAÄDIN CROATIA  CRO  0 0 63 0 0 0 0 63
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÇEVIR BEGÜM  1997  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 63 0 63
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GROMOV Vladislav  2002  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 62 62
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUTILKOVA ADELA  2002  KPM PULEC PRAHA  CZE  42 20 0 0 0 0 0 62
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DLOUHY FILIP  1998  COCHTANKLUB ZDAR NAD SAZAVOU  CZE  50 12 0 0 0 0 0 62
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANCHEZ MUNOZ ELIAN DAVID  2003  TITANES DEL PACIFICO CAU  COL  0 0 0 0 62 0 0 62
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SZURMIEJ MATEUSZ  1985  TORUNCZYK TORUN  POL  0 0 62 0 0 0 0 62
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NIKULIN DEIVIDAS  2000  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  62 0 0 0 0 0 0 62
YUDIN Aleksander  1999  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 61 61
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NURIEV Rinat  1997  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 61 61
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAGLIO MATTHEO  2001  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 61 0 0 0 61
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAGAR IGOR  1998  RK GERONIMO-ZAGREB  CRO  0 36 25 0 0 0 0 61
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALFI' PIETRO  2001  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 61 0 0 0 0 61
MOHAMED MAMDOUH SHABAAN  2001  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 61 0 0 0 0 61
SAECKEL ALBRECHT  1999  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 61 0 0 0 0 0 61
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STEPANOVAITE GABRIELE  2001  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  54 7 0 0 0 0 0 61
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DE GIACOMI CYRILL  1999  FLIPPERS TEAM  SUI  0 0 39 22 0 0 0 61
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOVOZHILOVA Marina  1998  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 60 60
AMENI Mansi  1998  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 0 60 60
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOSHKO Mikhail  1999  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 60 60
BULUT FIKRETTIN  2000  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 60 0 60
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZTÜRK EKREM SERDAR  1997  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 60 0 60
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAURER EVANE  1998  PALMES EN COURNOUAILLE  FRA  60 0 0 0 0 0 0 60
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SEZGIN ENIS  1995  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 60 0 60
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POLCHANOV MYKYTA  2000  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 60 0 0 0 0 0 60
DUBOVIK SERGEI  1999  SK FORTUNA  EST  0 60 0 0 0 0 0 60
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CARAVACA VILCHEZ JESUS  1996  CADAS  ESP  0 0 0 60 0 0 0 60
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KIRKORYAN HELIN LUSIN  1999  ISTANBUL SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 60 0 60
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AKGÜN METEHAN  1995  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 60 0 60
AGAFONOV Viacheslav  1995  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 59 59
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LOBPREIS FILIP  2000  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  0 17 31 28 0 0 0 59
JESIOLOWSKI OLIWIER  2003  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  53 6 0 0 0 0 0 59
SAMSON QUENTIN  2000  PALM AURAY CLUB  FRA  59 0 0 0 0 0 0 59
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YABLOKOVA Julia  1993  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 58 58
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
REVERBEL THEO  1998  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 29 29 0 0 0 58
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VIDINEVIC ANDREJ  2000  LVJC VILNIUS_1  LTU  44 14 0 0 0 0 0 58
CASTRO CORTES SIMON  2001  PRONAT BOG  COL  0 0 0 0 58 0 0 58
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MUSARRA SIMONE  1990  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 58 0 0 0 0 58
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERNARD KIM  1999  CLUB SPORTIF ET ATHLETIQUE DU KREMLIN BIC  FRA  0 0 0 58 0 0 0 58
KOSNACOVA MONIKA  1999  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  0 9 27 31 0 0 0 58
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RAO SIMONA  1992  ZERO9 SSD ROMA  ITA  0 0 27 31 0 0 0 58
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜN BENGÜ NUR  2003  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 58 0 58
SABATINI NICOL  2000  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 58 0 0 0 0 58
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POPOV Evgenii  2001  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 57 57
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KONDRATENKO Natalia  1999  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 57 57
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VISHNEVSKY Mikshail  2000  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 57 57
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGAS CORTEZ PAOLA ANDREA  1988  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 57 0 0 57
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHEPEL EGOR  1996  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 57 0 57
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GUERRINI MARTINA  2002  ASD BLU ATLANTIS AVIS RAVENNA ITALY  ITA  0 0 57 0 0 0 0 57
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAVRUKHINA Margarita  1995  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 56 56
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DURUKAN BESTE  1999  PAMUKKALE UNIVERSITESI YUZME SK.-DENIZLI  TUR  0 0 0 0 0 56 0 56
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CONIGLIO ENZO  2001  CERCLE D'ACTIVIT#S AQUATIQUES DE PROVENCE  FRA  0 0 0 56 0 0 0 56
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TOLME CLAIRE  1976  PALM AURAY CLUB  FRA  56 0 0 0 0 0 0 56
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
WROTEK WOJCIECH  2001  LAGUNA TORUN  POL  51 5 0 0 0 0 0 56
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHABLINSKAYA YANA  2001  DOSAAF  BLR  56 0 0 0 0 0 0 56
ÖZKÜTÜKÇÜ YONCA  2002  ISTANBUL SUALTI VE YUZME SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 55 0 55
PANZARINO CAMILLA  2000  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 55 0 0 0 0 55
JAGIELSKA AGATA  1999  LAGUNA TORUN  POL  55 0 0 0 0 0 0 55
CHEMIN EMILIE  2001  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 33 22 0 0 0 55
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHUKALIN Pavel  1998  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 54 54
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAKSHEEVA Iuliia  1997  TOMSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 54 54
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POPOV Viacheslav  1998  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 54 54
SREMEC MARKO  1993  RK SODERICA  CRO  0 26 28 0 0 0 0 54
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SEVINÇ ZEYNEP DUYGU  1999  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 54 0 54
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RIVENS PAULINE  1997  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 54 0 0 0 54
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZTÜRK ALPER  2003  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 54 0 54
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ILICHEVA EKATERINA  2001  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 54 0 0 0 0 54
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TKALENKO BORYS  2001  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 54 0 0 0 0 0 54
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MULLEY CÉLESTINE  2000  CLUB PLONG#E S#LESTAT  FRA  0 0 0 54 0 0 0 54
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LILISHENTSEV ALEKSANDR  1996  SK FORTUNA  EST  0 54 0 0 0 0 0 54
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAZAK TOMAS  1999  KPM PULEC PRAHA  CZE  54 0 0 0 0 0 0 54
OMAR AYMAN HASSAN  1999  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 54 0 0 0 0 54
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAJOR MARTYNA  2002  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  47 7 0 0 0 0 0 54
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VITOVTOV YEVHENII  1996  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 54 0 0 0 0 0 54
GARIAZZO ALESSIO  1998  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 47 6 0 0 0 53
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LIEDENPOHJA ALEXANDRA  2002  ATLANTIS FINSWIMMING CLUB  FIN  0 0 0 0 0 53 0 53
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOZYR SERGII  2003  DARNITSA-303-2  UKR  0 9 0 0 0 44 0 53
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SVOBODOVA ADELA  2000  KPM PULEC PRAHA  CZE  0 33 20 0 0 0 0 53
NIMTSOVICH Daria  2000  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 52 52
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAKHAROV Dmitri  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 52 52
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GALLO DAVIDE  1991  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 46 6 0 0 0 52
PASTUKHOV YEVHEN  1997  JSS-21, KYIV  UKR  0 52 0 0 0 0 0 52
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DYRSZKA HUBERT  2003  NAUTILUS-2 JASTRZEBIE  POL  52 0 0 0 0 0 0 52
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CIANFONI MASSIMILIANO  1995  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 22 30 0 0 0 52
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOZAN AYŞE ZEHRA  2002  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 52 0 52
DAVOLI EGLANTINE  1999  PALM AURAY CLUB  FRA  52 0 0 0 0 0 0 52
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LYTVYNOV BOHDAN  2001  SC ESKORIAL KRYVYI RIG  UKR  0 52 0 0 0 0 0 52
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAMSIKOVA MONIKA  1998  NEMO ZLIN  CZE  0 52 0 0 0 0 0 52
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YILMAZ YIGIT  2003  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 52 0 52
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MACH MARTINA  2002  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 52 0 0 0 0 52
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GIRAY KEREM ALI  1997  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 52 0 52
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VASCHETTO EVA  2001  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 52 0 0 0 52
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHOU STEFANO  1987  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 26 26 0 0 0 52
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VASICEK RENE  2001  SKORPEN PREROV CZECH REPUBLIC  CZE  0 0 52 0 0 0 0 52
ROHLICEK DOMINIK  2001  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  0 20 31 8 0 0 0 51
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LÄHTEENKORVA LAURA  1991  TAMPEREEN URHEILUSUKELTAJAT TAURSU  FIN  0 51 0 0 0 0 0 51
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GARNERO ALESSIO  2002  ASD EURO TEAM TORINO  ITA  0 0 51 0 0 0 0 51
DECKY MARTIN  2000  KSP OLOMOUC  CZE  0 23 28 0 0 0 0 51
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHABUROVA Evgeniia  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 50 50
MULKOVA Anastasiia  2001  Perm region_2  RUS  0 0 0 0 0 0 50 50
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FEDCHENKO Aleksei  1999  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 50 50
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FILIMONOVA DARIA  2000  DJK-VFR MUELHEIM SAARN  GER  50 0 0 0 0 0 0 50
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UYARER BARAN  2003  BAHCELIEVLER SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 50 0 50
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KERN DOMINIKA  1998  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  50 0 0 0 0 0 0 50
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NADA SHERIF ABD EL-RAHMAN  2000  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 50 0 0 0 0 50
CÖNE ALISYA  2003  TENIS YUZME KAYAK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 50 0 50
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BABASIZ KARIN  1998  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 50 0 50
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KEIL KOSTANTIN  2001  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 50 0 0 0 0 50
BORODIN Vasiliy  1999  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 49 49
PLOETZE YAN  2001  CLUB PLONG#E S#LESTAT  FRA  0 0 0 49 0 0 0 49
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KNEIFELOVA ADELA  2000  NEMO ZLIN  CZE  0 19 30 0 0 0 0 49
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGA LUKA  1999  RK SODERICA  CRO  0 49 0 0 0 0 0 49
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SINKEVICIÜTE MONIKA  1997  LVJC VILNIUS_1  LTU  0 49 0 0 0 0 0 49
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖNCÜ EMIRHAN  2001  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 49 0 49
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEZIN Artem  1996  KRASNOYARSKIY REGION_3  RUS  0 0 0 0 0 0 48 48
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SONIN Nikita  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 48 48
LOUSSOT HUGO  2000  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 48 0 0 0 48
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAMCENKO DARJA  2000  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  48 0 0 0 0 0 0 48
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MERENNYK HERMAN  1997  SC OASIS-ZHYTOMRY  UKR  0 0 0 0 0 48 0 48
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DOGAN ELIF SUDE  2004  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 48 0 48
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHEREDNYCHENKO VLADYSLAV  2000  DARNITSA-303-1  UKR  0 48 0 0 0 0 0 48
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PEREZ ROMERO JOSE ANTONIO  1994  BABEL ALICANTE  ESP  0 0 0 48 0 0 0 48
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PRONKUL JEVGENIJA  1997  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  0 48 0 0 0 0 0 48
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOTIKUUSI VILLE  1991  KOUVOLAN UIMARIT KOU  FIN  0 30 0 18 0 0 0 48
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FRUEH-RICHARDOT CHARLOTTE  1999  CLUB PLONG#E S#LESTAT  FRA  0 0 0 48 0 0 0 48
ROCHER CUJO LAIA  1999  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 48 0 0 0 48
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAKARAU YAHOR  1992  DOSAAF  BLR  47 0 0 0 0 0 0 47
MILLEVILLE OLIVIER  1986  PLONGEE CLUB DOUAI  FRA  47 0 0 0 0 0 0 47
KLIMCZUK KAROL  1997  UKS DELFIN JASTARNIA  POL  46 0 0 0 0 0 0 46
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VEGA DANIEL FELIPE  2000  AZUL PROFUNDO BOG  COL  0 0 0 0 46 0 0 46
ZHAMHARIAN ZHORZH  2000  KONDITCIONER  UKR  0 46 0 0 0 0 0 46
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YÜKSEL ENES  1995  SAKARYA SU SK.-SAKARYA  TUR  0 0 0 0 0 46 0 46
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DOBRANSZKY HANNA REKA  2000  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  0 46 0 0 0 0 0 46
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SARAL YIGIT  2003  BAHCELIEVLER SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 46 0 46
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VIERO GIORGIA  1988  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 0 46 0 0 0 46
SOSNOVSKAIA DARIA  1998  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 46 0 0 0 0 46
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MILASAUSKAS LUKAS  1998  LVJC VILNIUS_1  LTU  46 0 0 0 0 0 0 46
LEROY RAPHAEL  1998  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 19 27 0 0 0 46
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LICEK DAVID  1999  KPM PULEC PRAHA  CZE  0 0 46 0 0 0 0 46
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PINO ALAMOS PILAR  1995  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 46 0 0 0 46
DUMONTIER ALISON  1993  CLUB SUBAQUATIQUE DE CAEN  FRA  0 0 0 46 0 0 0 46
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAPATA VARGAS JULIETTE CATALINA  2004  SWIMMERS CAU  COL  0 0 0 0 46 0 0 46
MAJEWSKA MAGDALENA  2002  UKS MANTA KOSCIERZYNA  POL  46 0 0 0 0 0 0 46
DESROCHES CAMILLE  1999  PALME SPORTIVE CHERBOURG OCTEVILLE  FRA  0 0 0 46 0 0 0 46
BRAGHETTA FEDERICA  1999  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 46 0 0 0 0 46
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NENTWIG TIM  1998  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 45 0 0 0 0 45
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NAVARRO CANCER LUIS  2000  CADAS  ESP  0 0 0 45 0 0 0 45
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARELLI VANESSA  1996  ZERO9 SSD ROMA  ITA  0 0 21 24 0 0 0 45
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GELOT AURELIEN  1999  PALME YONNAISE (CAPS)  FRA  0 0 0 45 0 0 0 45
KONCEK MIKULAS  1999  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  0 19 26 0 0 0 0 45
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KARAKAYA IPEK  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 45 0 45
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOREAU LUCAS  2000  TOULOUSE METROPOLE PALMES  FRA  0 0 0 44 0 0 0 44
ÖZCAN AYBAR  1999  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 44 0 44
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LACAN GUILLAUME  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 44 0 0 0 0 44
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CENKUTE AISTE  1999  VILNIUS SPORT CENTRE-2  LTU  44 0 0 0 0 0 0 44
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RIOS PENA JUAN DAVID  2003  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 44 0 0 44
BUDINAS GYTIS  1999  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  44 0 0 0 0 0 0 44
PECHENE TAFUR DANIEL  2001  CLUB DEPORTIVO CANGREJOS VAL  COL  0 0 0 0 44 0 0 44
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TEKIN BURAK  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 44 0 44
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DRAMINSKI MICHAL  1999  LOTOS OLSZTYN  POL  44 0 0 0 0 0 0 44
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DEKHTYAREVA Olesia  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 43 43
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LACAN GUILLAUME  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 43 0 0 0 43
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
WINTER ALINA  2001  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 43 0 0 0 0 43
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERNARD VALENTIN  1999  SUBAQUATIQUE CLUB LUNELLOIS AQUAPALMES  FRA  0 0 0 43 0 0 0 43
RICCIARELLI ANDREA  2000  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 32 11 0 0 0 43
CHSHERBAKOV RATIBOR  2002  ALMATY  KAZ  0 0 0 0 0 0 42 42
YUDINTSEV Aleksandr  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 42 42
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VEDERNIKOVA Anna  1999  Perm region_2  RUS  0 0 0 0 0 0 42 42
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KTENA SOFIA  1996  HELLENIC SWIMMING FEDERATION  GRE  0 0 0 0 0 0 42 42
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KALAYCI AYKAN  1999  OKYANUS SPOR KULUBU-TRABZON  TUR  0 0 0 0 0 42 0 42
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CRICHTON SWANN  2000  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 42 0 0 0 42
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DIRKMAAT FARIDA  1992  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 29 13 0 0 0 42
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DAMA MARIAELENA  2000  ASD DELFINO BIELLA  ITA  0 0 30 12 0 0 0 42
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TRUSZCZYNSKA KATARZYNA  1990  TORUNCZYK TORUN  POL  42 0 0 0 0 0 0 42
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HELDT NINA  2000  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 42 0 0 0 0 0 42
PETRIKOVICOVA VERONIKA  2000  KVS BARAKUDA  SVK  19 0 23 0 0 0 0 42
PIETILÄ VEERA  2001  ATLANTIS FINSWIMMING CLUB  FIN  0 0 0 0 0 42 0 42
HELVACIOGLU DEFNE  2002  ITU GELISTIRME VAKFI OKULLARI SK.-ISTANBU  TUR  0 0 0 0 0 42 0 42
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANAMRAD DARIA  1998  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 42 0 0 0 0 0 42
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TRETJAKOVA KSENIJA  2001  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  42 0 0 0 0 0 0 42
LE POUL JADE  2000  PALM AURAY CLUB  FRA  42 0 0 0 0 0 0 42
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖNAL SERCAN  1998  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 42 0 42
BUROV Vitaly  1997  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 41 41
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KAUSHAN Inna  1996  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 41 41
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KESER GÜLFEM BEGÜM  2004  ELIT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 41 0 41
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SKACANYI TOMAS  1996  NEPTUN BRATISLAVA  SVK  0 27 0 14 0 0 0 41
SOSNOVY VLADYSLAV  1996  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  0 41 0 0 0 0 0 41
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
INTZA EGIZABAL  2000  IGARONDO URPEKOAK  ESP  0 0 0 41 0 0 0 41
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POMPEI CINDY  1994  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 41 0 0 0 0 41
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SUKHAREVA Alina  2000  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 40 40
MAKSZIM CSENGE  2000  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  0 40 0 0 0 0 0 40
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MACAYA JIMENEZ ANDREA  1996  CN.TAFALLA  ESP  0 0 0 40 0 0 0 40
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGA ERIK  1998  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 40 0 0 0 0 0 40
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUZU TEOMAN EREN  2000  BAHCELIEVLER YILDIZ SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 40 0 40
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SCARANO ALESSIA  1998  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 25 15 0 0 0 40
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BEZCHLEBA PETR  1978  COCHTANKLUB ZDAR NAD SAZAVOU  CZE  40 0 0 0 0 0 0 40
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALIA USAMA SABER  2002  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 40 0 0 0 0 40
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RODRIGUEZ CAGUENAS CRISTIAN CAMILO  2002  AKUATOR BOG  COL  0 0 0 0 40 0 0 40
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KIRYLUK DAMIAN  1998  GKP NEPTUN  POL  40 0 0 0 0 0 0 40
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VISBEK EDVIN  2000  SK KULDLEST  EST  40 0 0 0 0 0 0 40
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KILIÇARSLAN CEREN  1997  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 40 0 40
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAPSHIN Mikhail  1991  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 39 39
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SMIRNOVA JELENA  1987  MAARDU FINSWIMMING CLUB ESTONIA  EST  0 0 0 0 0 0 39 39
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAUVAGE HECTOR  1993  PLONGEE CLUB DOUAI  FRA  39 0 0 0 0 0 0 39
CARDONA SEPULVEDA FREDDY ALEJANDRO  1988  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 39 0 0 39
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZDEMIR DUYGU  1999  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 39 0 39
ZAYIM SUDE CEYLAN  2000  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 39 0 39
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IOTTI MICHELE  1992  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 0 39 0 0 0 39
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAVCHENKO DARIA  2000  DARNITSA-303-1  UKR  0 39 0 0 0 0 0 39
DUSSAUGE EVA  2003  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 24 15 0 0 0 39
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BOROVIKOVA Vasilina  1998  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 38 38
BEN HAJ ROMDHAN MARIEM  1997  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 38 0 0 0 0 38
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BENABDALLAH NADIM  2000  CLUB SPORTIF ET ATHLETIQUE DU KREMLIN BIC  FRA  0 0 0 38 0 0 0 38
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BATTILANI LAURA  1993  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 0 38 0 0 0 38
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KONIUKHOVA ANNA  2001  KONDITCIONER  UKR  0 38 0 0 0 0 0 38
JAKUŠOVÁ NIKOLA  1999  LAGUNA NOVY JICIN  CZE  0 0 38 0 0 0 0 38
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FOSSI GLORIA  1992  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 38 0 0 0 0 38
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SERDAR OGUZCAN  2000  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 38 0 38
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YILDIZ ECE  1998  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 38 0 38
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KILISZEWSKA STEFANIA  2002  NAUTILUS-1 JASTRZEBIE  POL  34 4 0 0 0 0 0 38
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UÇKAN SÜLEYMAN EGE  1999  60. YIL ATAKOY IOO. SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 38 0 38
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LE DOS DU DESERT EMELYNE  1998  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 38 0 0 0 38
PACCAGNELLA ELGA FIAMMA  1998  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 38 0 0 0 0 38
FERRI MARTINA  1997  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 38 0 0 0 0 38
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERLOVSKIY Ivan  1997  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 37 37
TOTH ADAM  1998  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 37 0 0 0 0 0 37
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BOLOGNA GIULIA  1996  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 0 37 0 0 0 37
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FRESTA FEDERICO  2002  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 37 0 0 0 0 37
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FARAH MOHAMED EMAM  1998  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 37 0 0 0 0 37
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HIPPOVA SOFIA  1999  KVS BARAKUDA  SVK  0 21 16 0 0 0 0 37
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANCEVIC ARTEMIJ  2002  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  22 15 0 0 0 0 0 37
KOLONICS MILAN  2002  BACSVIZ-KVSC  HUN  0 37 0 0 0 0 0 37
KOCSIS MARCELL  2001  BACSVIZ-KVSC  HUN  0 37 0 0 0 0 0 37
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STASI FRANCESCO  1990  NPS MILANO  ITA  37 0 0 0 0 0 0 37
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YAPP JENNIFER  2000  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 37 0 0 0 37
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHUPAKHIN Dmitri  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 36 36
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOBLYAKOVA Galina  2000  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 36 36
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SOSNOVSKAIA Daria  1998  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 36 36
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GINIYATULIN Roman  1997  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 36 36
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ŞENTÜRK NERGIS  1998  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 36 0 36
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KEMPA BARTOSZ  1988  UKS REKIN WROCLAW  POL  36 0 0 0 0 0 0 36
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HNATHOVA ALZBETA  2002  KSP OLOMOUC  CZE  0 36 0 0 0 0 0 36
CALLET CLÉMENTINE  2000  CLUB PLONG#E S#LESTAT  FRA  0 0 0 36 0 0 0 36
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MATIC ANDREJ  1996  SRK AQUAMONT BELGRAD  SRB  0 36 0 0 0 0 0 36
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GOLL KATA  2001  MURENA SZEGEDI USZO-ES BUVARKLUB  HUN  0 36 0 0 0 0 0 36
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARD KEVIN  2002  MARSOUINS DE VALENCE  FRA  0 0 0 36 0 0 0 36
CEYLAN EGE  2002  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 36 0 36
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ERIM ILGIN DURU  2002  ISTANBUL SUALTI VE YUZME SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 36 0 36
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SOBOLEV Aleksandr  1994  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 35 35
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BEREKMERI DORA  1993  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 35 0 0 0 0 0 35
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STOLTMANN MAGDA  2001  UKS MANTA KOSCIERZYNA  POL  35 0 0 0 0 0 0 35
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DETHLOFF LISA  1998  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 35 0 0 0 0 0 35
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LEBEDICH YELYZAVETA  2002  KONDITCIONER  UKR  0 35 0 0 0 0 0 35
KAIDAN MILANA  2003  AQUALEADER-1 KIEV  UKR  0 35 0 0 0 0 0 35
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POMCAKOVA KRISTYNA  1998  KPM PULEC PRAHA  CZE  0 0 35 0 0 0 0 35
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KARIM FOUAD  1998  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 35 0 0 0 0 0 35
KELEŞ TAYLAN ÖZGÜR  1998  BAKIRKOY GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 34 0 34
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OROZ IZU CLAUDIA  2002  CN.TAFALLA  ESP  0 0 0 34 0 0 0 34
MOYSSET HERON MARGAUX  2000  TOURS NAP  FRA  0 0 0 34 0 0 0 34
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAMLIN MATTHEW  1997  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 34 0 0 0 0 0 34
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POLKOV KRISTNA  1999  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  0 0 0 34 0 0 0 34
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LADYGIN Nikita  1992  TULA  RUS  0 0 0 0 0 0 33 33
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHAKIROVA Karina  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 33 33
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KISELEVA Olga  1997  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 33 33
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PROCHASKA JULIA  2003  BERGASTADT FREIBERG GERMANY  GER  0 0 23 0 0 0 10 33
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TOMBA DAVIDE  1998  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 33 0 0 0 0 33
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YEŞILDAG ZEYNEP  2003  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 33 0 33
KUŞÇU ELIF  2004  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 33 0 33
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JANOUSKOVA KRISTYNA  1998  KP PARDUBICE  CZE  0 33 0 0 0 0 0 33
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAIAFFA EMANUELE  2001  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 30 3 0 0 0 33
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VAKHLAKOVA DARIA  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 33 0 0 0 0 33
TURNA ZEYNEP  2002  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 33 0 33
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARAS KARAKUS  1996  IGARONDO URPEKOAK  ESP  0 0 0 33 0 0 0 33
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ŞAHIN SUDE  2000  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 33 0 33
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PRZYBYSZEWSKI KAMIL  1997  GKP NEPTUN  POL  32 0 0 0 0 0 0 32
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YILDIRIM HASAN SAMET  1999  YILDIZ KULACLAR SK.-BURSA  TUR  0 0 0 0 0 32 0 32
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UTTENWAAL NICOLE  1995  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 22 10 0 0 0 32
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RESA SORET NATALIA  2001  CN.TAFALLA  ESP  0 0 0 32 0 0 0 32
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AABERG KENNETH  1995  DANISH SPORTSDIVING FEDERATION  DEN  0 13 0 19 0 0 0 32
BOROVIK FEDOR  1998  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 32 0 0 0 0 32
EISSERER GEZA  1994  TAUCHSPORTVERBAND OSTERREICH  AUT  0 32 0 0 0 0 0 32
DI FABIO DANIELE  1991  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 32 0 0 0 0 32
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERTELLA EDOARDO  1999  NUOTO CLUB PRALINO BIELLA  ITA  0 0 20 12 0 0 0 32
GUAIDA ANDREA  1999  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 0 32 0 0 0 32
KOLINSKI MICHAL  2003  UKS MANTA KOSCIERZYNA  POL  32 0 0 0 0 0 0 32
KOVECS ROLAND  2001  BACSVIZ-KVSC  HUN  0 31 0 0 0 0 0 31
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KARUK DARIA  2001  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 31 0 0 0 0 0 31
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOVOTNY OTAKAR  1996  KP PARDUBICE  CZE  0 31 0 0 0 0 0 31
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOSMOWSKI JAKUB  2001  NAUTILUS-2 JASTRZEBIE  POL  31 0 0 0 0 0 0 31
WINTER BEN OLE  1999  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 31 0 0 0 0 0 31
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZGIERSKI MAKSYMILIAN  1994  TORUNCZYK TORUN  POL  0 31 0 0 0 0 0 31
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JANINA FABRIZ  2000  TAUCHCLUB HEILBRONN  GER  0 0 0 31 0 0 0 31
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAYIROGLU MUHAMMET MAHMUT  1998  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 31 0 31
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YAQI YUAN  1993  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 30 30
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARTAKOVA Valeriia  2000  CLUB MOSCOW REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 30 30
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
XINGTAO HUANG  1996  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 30 30
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÖKGÖZ BERKE  2000  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 30 0 30
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRAJALES HERRERA JAIRO ANDRES  1988  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 30 0 0 30
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAIDA DUNCAN  2001  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 30 0 0 0 0 30
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TONELLI SARA  2002  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 0 30 0 0 0 30
AKAR IRMAK  2001  BAKIRKOY SU SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 30 0 30
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALOUI MOHAMED  1999  TUNISIAN NATIONAL TEAM  TUN  0 0 0 0 0 30 0 30
SEDLAR DANIEL  2001  UHLOMOST - SPORT MOST  CZE  0 5 25 0 0 0 0 30
SANTINI MARCELLO  2000  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 0 30 0 0 0 30
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PLESKYTE LINA  1989  LSU-ATLETAS  LTU  0 30 0 0 0 0 0 30
NAGY REKA  1997  DEBRECENI BUVARKLUB  HUN  0 30 0 0 0 0 0 30
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VOLKOV Sergei  1994  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 29 29
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜVEN DENIZ  2003  FERDI-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 29 0 29
TOPARLAK YUNUS  2002  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 29 0 29
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BORZA AGNES  1996  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 29 0 0 0 0 0 29
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GARCIA RAMIREZ CARLA  2000  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 29 0 0 0 29
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TIU DESIRE  1998  FLIPPERS TEAM  SUI  0 0 26 3 0 0 0 29
ANDRIÜNAITE MIGLE  1998  LVJC VILNIUS_2  LTU  0 29 0 0 0 0 0 29
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KONJEDIC DAVIDE  1997  ASD EURO TEAM TORINO  ITA  0 0 22 7 0 0 0 29
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VINCENOT NATHAN  2001  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 29 0 0 0 29
UENO MOTOKI  1999  JAPAN UNDERWATERSPORTS FEDERATION  JPN  0 0 0 0 0 0 28 28
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARCHENKO Leonid  1995  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 28 28
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHIRYAEVA Viktoria  2002  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 28 28
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SIMCIC LUCIJA  1998  RK SODERICA  CRO  0 28 0 0 0 0 0 28
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARGA REKA SZANDRA  2002  MAKOI USZO KLUB  HUN  0 28 0 0 0 0 0 28
NAUJOKAITE DEIMANTE  2002  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  28 0 0 0 0 0 0 28
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BUHR JANNIK  1998  TSC ROSTOCK_1957 E V  GER  0 28 0 0 0 0 0 28
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JASICOVA BARBORA  2002  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  28 0 0 0 0 0 0 28
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SALATA ADAM  2002  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  26 2 0 0 0 0 0 28
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DURMUŞ SIMGE  2001  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 28 0 28
HALLEUX MAUREEN  2000  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 8 20 0 0 0 28
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
REVERBEL GABIN  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 28 0 0 0 0 28
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LYASHUK DAVYD  2002  DARNITSA-303-1  UKR  0 28 0 0 0 0 0 28
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOROBOVA Elena  1998  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 27 27
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KHARIN Pavel  2000  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 27 27
ZAKHARIUK Anton  2001  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 27 27
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOBLYAKOVA Ekaterina  2000  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 27 27
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ŞENDIL HASAN BORAN  2003  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 27 0 27
MOHAMED SALEH GAH EL-RASOUL  2002  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 27 0 0 0 0 27
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MONROY RODRIGUEZ LAURA DANIELA  2002  HALCONES MARINOS TOL  COL  0 0 0 0 27 0 0 27
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PEVZNER SAMUEL  1999  SK FORTUNA  EST  0 27 0 0 0 0 0 27
SHEVERDIAKOV MAKSYM  2001  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 27 0 0 0 0 0 27
CANDAN EMRE  2001  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 27 0 27
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LESPAGNOL THOMAS  1998  PALMES EN COURNOUAILLE  FRA  27 0 0 0 0 0 0 27
VIALA ELIE  1991  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 27 0 0 0 27
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAKOVEYEV ALEXANDER  2002  CLUB DEPORTIVO I-M#S TORREVIEJA  ESP  0 0 0 27 0 0 0 27
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEISEL HANNAH  1997  TC FEZ BERLIN  GER  0 0 27 0 0 0 0 27
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DUPONT BRUNO  1989  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 27 0 0 0 0 27
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KARAKURT KUZEY  1999  BAKIRKOY GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 27 0 27
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOTHENCZ PETRA  2002  MAKOI USZO KLUB  HUN  0 27 0 0 0 0 0 27
KIRANT TUGÇE MELIS  2003  60. YIL ATAKOY IOO. SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 27 0 27
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOROZOV Kirill  1998  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 26 26
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BULTEL FLORIAN  2001  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 26 0 0 0 26
ZIAD MOHAMED SAAD  2003  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 26 0 0 0 0 26
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KATARZYNA TRUSZCZYNSKA  1990  TORUNCZYK TORUN  POL  0 0 26 0 0 0 0 26
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ERDEN DILARA  1999  MAVIAY SK.-CORUM  TUR  0 0 0 0 0 26 0 26
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FECCHIO LAURA  1998  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 26 0 0 0 0 26
ANTONIA TISCHER  1998  TAUCHCLUB HEILBRONN  GER  0 0 0 26 0 0 0 26
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
COLLANTE VAZQUEZ POL  1998  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 26 0 0 0 26
FOUAD KARIMA  1998  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 26 0 0 0 0 26
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
COMPAGNIN LARA MARIA  2001  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 26 0 0 0 0 26
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BOCHAROV Vasiliy  1998  ALTAY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 25 25
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DANILCHENKO Evgeniia  1999  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 25 25
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KOBLYAKOVA Anastasiya  1997  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 25 25
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
POPENKO RUSLAN  2001  KONDITCIONER  UKR  0 25 0 0 0 0 0 25
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SOHAILA ESLAM AHMED  2000  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 25 0 0 0 0 25
ALKAN CEYSU  2004  ELIT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 25 0 25
WANTA NELI  2003  UKS MANTA KOSCIERZYNA  POL  25 0 0 0 0 0 0 25
PINILLA LAURA  2000  NADOSUB BOGOTA  COL  0 0 0 25 0 0 0 25
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BIRO OLIVER  1999  TAUCHSPORTVERBAND OSTERREICH  AUT  0 25 0 0 0 0 0 25
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NADA RAFAAT YOSUEF  1999  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 25 0 0 0 0 25
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SÖNMEZ EREN  2003  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 25 0 25
PONTAL MORGAN  2002  MARSOUINS DE VALENCE  FRA  0 0 0 25 0 0 0 25
KLIMCZUK MATEUSZ  2004  UKS DELFIN JASTARNIA  POL  25 0 0 0 0 0 0 25
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PENA ALONSO CHRISTIAN  1998  CADAS  ESP  0 0 0 25 0 0 0 25
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BRZOZOWSKA JULIA  2000  UKS MANTA KOSCIERZYNA  POL  25 0 0 0 0 0 0 25
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PESTRIKOV Evgeniy  1996  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 24 24
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ABROSIMOVA Valeria  1998  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 24 24
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TROTTA ANNALISA  2002  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 24 0 0 0 0 24
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HERRADOR TERRON AMAIA  1997  ORDIZIA K.E. URPEKOAK  ESP  0 0 0 24 0 0 0 24
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARAK TOMAS  1999  KPM PULEC PRAHA  CZE  0 0 24 0 0 0 0 24
DUMAN ALI ATA  2002  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 24 0 24
KHENESSI SAMI  2001  CLUB SPORTIF ET ATHLETIQUE DU KREMLIN BIC  FRA  0 0 0 24 0 0 0 24
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PAMUKI DAVID  1997  KAPOSVARI_1 MCM DIAMANT AD SE  HUN  0 24 0 0 0 0 0 24
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DI STEFANO GIULIA  2001  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 0 24 0 0 0 24
CHOVANCOVA TEREZA  2004  KVS BARAKUDA  SVK  14 8 10 0 0 0 0 24
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MÄTER DOMINIQUE  2001  TC HARZ GERMANY  GER  0 0 24 0 0 0 0 24
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PESENTI ELENA ILARIA  1997  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 0 24 0 0 0 24
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VARNYU MIHALY  2000  MATRAI EROMU BUVARKLUB GYONGYOS  HUN  0 24 0 0 0 0 0 24
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BAKKAL LEMAN ZEYNEP  2000  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 24 0 24
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TAREK SAMEH  1998  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 24 0 0 0 0 24
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CORTIAL SALOME  1991  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 23 0 0 0 23
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NORKAITE VANESA  2002  VILNIUS SPORT CENTRE-2  LTU  23 0 0 0 0 0 0 23
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ARGENTIERI ANDREA  2000  ASD NUOTO SUB MODENA BRUNO LOSCHI  ITA  0 0 23 0 0 0 0 23
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NEUDORF-BLOCHWITZ,JOSEFINE  2001  TAUCHSPORT DOBELN E.V. GERMANY  GER  0 0 23 0 0 0 0 23
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LEBEAU RÉMY  2002  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 23 0 0 0 23
MERT YIGIT ÖMER  2001  60. YIL ATAKOY IOO. SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 23 0 23
PAUL JAKUB  2002  LAGUNA TORUN  POL  23 0 0 0 0 0 0 23
AYDIN CIHAT  2000  BAHCELIEVLER YILDIZ SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 23 0 23
LORCET NICOLO  2003  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 23 0 0 0 0 23
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YAROVITSKAYA Vera  1993  KRASNOYARSKIY REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 22 22
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MINAEV Semen  1996  KRASNOYARSKIY REGION_3  RUS  0 0 0 0 0 0 22 22
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZHIROVA Anna  1997  KRASNOYARSKIY REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 22 22
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NEWBALL HOOKER FAUSTO  2003  SEANGELS SANA  COL  0 0 0 0 22 0 0 22
KUKEC ERVIN  1999  RK SODERICA  CRO  0 8 14 0 0 0 0 22
FOLOPPE DIMITRI  2001  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 22 0 0 0 22
LUZNY MARTIN  2002  KPM PULEC PRAHA  CZE  18 4 0 0 0 0 0 22
GÜNER MUHAMMED FURKAN  2000  ISTANBUL SUALTI VE YUZME SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 22 0 22
JOAQUIN ESPINOSA  1999  CLUB DEPORTIVO I-M#S TORREVIEJA  ESP  0 0 0 22 0 0 0 22
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FISCHER GEORG  1995  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 22 0 0 0 0 22
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LATAL FILIP  2002  KSP OLOMOUC  CZE  0 22 0 0 0 0 0 22
DEMIREL KORAY  2003  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 22 0 22
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PARAL MAREK  1996  COCHTANKLUB ZDAR NAD SAZAVOU  CZE  0 22 0 0 0 0 0 22
POMIES THIBAULT  1998  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 6 16 0 0 0 22
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HENSELOVA NATALIA  2002  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  22 0 0 0 0 0 0 22
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ER EMIRHAN EMRULLAH  2000  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 22 0 22
MAZURKIEWICZ DANIEL  2004  LAGUNA TORUN  POL  19 3 0 0 0 0 0 22
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AFANASIEVA Sofia  1999  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 21 21
ALKAN DILAN  2004  60. YIL ATAKOY IOO. SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 21 0 21
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERTHE MICKAEL  1998  SPONDYLE CLUB ANTIBES  FRA  0 0 0 21 0 0 0 21
ZHAMHARIAN ARTUR  1998  KONDITCIONER  UKR  0 21 0 0 0 0 0 21
VERA BORREGUERO ISAAC  1997  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 21 0 0 0 21
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOUR ASHRAF SHENDY  2001  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 21 0 0 0 0 21
PĠCZE JULIA ALEXANDRA  1997  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 21 0 0 0 0 0 21
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DEVKS ALEKSEI  2002  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  21 0 0 0 0 0 0 21
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERTOKOVA BERNADETT  1998  KVS BARAKUDA  SVK  0 21 0 0 0 0 0 21
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DIOSZEGI KATA  2000  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 21 0 0 0 0 0 21
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HAYRULIN Andrey  1995  NOVOSIBIRSK REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 20 20
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GONZALEZ GATO LUCAS  2002  CN.TAFALLA  ESP  0 0 0 20 0 0 0 20
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GORRIA MUNOZ MARTA  1997  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 20 0 0 0 20
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KIRŞAN YUSUF EMIR  2001  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 20 0 20
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BIRNAL-PETIT CAROLE  1996  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 20 0 0 0 20
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GÜLENÇ DENIZ  2004  YILDIZ KULACLAR SK.-BURSA  TUR  0 0 0 0 0 20 0 20
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
APAŞOGLU MUHAMMET HALIL  1998  MAVIAY SK.-CORUM  TUR  0 0 0 0 0 20 0 20
SHEHAB EL-DIN EMAD  2000  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 20 0 0 0 0 20
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SANZ SIMON LIDIA  2001  A.E.BELLSPORT  ESP  0 0 0 20 0 0 0 20
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARIA CARMEN GONZLEZ  1998  CLUB DEPORTIVO I-M#S TORREVIEJA  ESP  0 0 0 20 0 0 0 20
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANASENKO OLEKSANDR  1997  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 20 0 0 0 0 0 20
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BENOIT VALENTIN  2001  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 20 0 0 0 20
OLSHANSKII Aleksei  2001  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 19 19
SUKHAR Pavel  1999  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 19 19
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SEBASTIA LEA  1997  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 19 0 0 0 19
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MACCARONE GIULIA  2002  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 0 19 0 0 0 19
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LAZARCHUK PAVLO  1996  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 19 0 0 0 0 0 19
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DI STEFANO DAVIDE  2000  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 0 19 0 0 0 19
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SKACANYI FILIP  1998  NEPTUN BRATISLAVA  SVK  0 18 0 1 0 0 0 19
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOIR AMANDINE  1996  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 19 0 0 0 19
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HEFTI BORIS  1997  FLIPPERS TEAM  SUI  0 0 14 5 0 0 0 19
KIUCHI KAZUNARI  1981  JAPAN UNDERWATERSPORTS FEDERATION  JPN  0 0 0 0 0 0 18 18
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
EMBALAEVA Ekaterina  2000  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 18 18
VARGA EVA  1999  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 18 0 0 0 0 0 18
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
URKIOLA ELORZA AITOR  1988  ORDIZIA K.E. URPEKOAK  ESP  0 0 0 18 0 0 0 18
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAMBRA COMPAINS ITZIAR  1997  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 18 0 0 0 18
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CIMBUREK JOSEF  1988  KP PARDUBICE  CZE  0 18 0 0 0 0 0 18
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CINER GÜLŞAH  2001  BAHCELIEVLER BELEDIYE SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 18 0 18
CANTERO ZABALZA ELBA  2001  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 18 0 0 0 18
BILGI ELIF  2004  ELIT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 18 0 18
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARIN REDONDO RAQUEL  1996  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 18 0 0 0 18
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALTIKULAÇ KAAN MERIÇ  2001  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 18 0 18
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AGLIOLO GALLITTO FABRIZIO  1994  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 18 0 0 0 0 18
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PAQUOT OLIVIER  2000  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 14 4 0 0 0 18
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KAZEEVA Alexandra  2002  SAINT-PETERSBURG  RUS  0 0 0 0 0 0 17 17
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAVINOV MAKSIM  1999  SK KULDLEST  EST  17 0 0 0 0 0 0 17
GOLOB IAN  2002  RK NEVERA  CRO  0 0 17 0 0 0 0 17
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BABASIZ SELIN  2001  GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 17 0 17
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZTÜRK ÖZKAN KEREM  2003  BAHCELIEVLER SU VE DOGA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 17 0 17
EFE NAZMI YAGIZ  1999  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 17 0 17
RAINERI GABRIEL  2001  FLIPPERS TEAM  SUI  0 0 14 3 0 0 0 17
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERGMANN MARTA  1997  TC HARZ GERMANY  GER  0 0 17 0 0 0 0 17
JUSTE MORALES LAURA  1997  CADAS  ESP  0 0 0 17 0 0 0 17
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZER CEREN ASUDE  2003  60. YIL ATAKOY IOO. SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 17 0 17
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHEN HAO YE  2002  CGFS SRL PRATO ITALY  ITA  0 0 17 0 0 0 0 17
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LEPEKHINA Tatiana  2000  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 16 16
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
WENBING BIAN  1994  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 16 16
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YURICHEV Danil  2000  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 16 16
GÜVEN YAGIZ  2001  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 16 0 16
APLAN E.BARAN  2000  YILDIZ KULACLAR SK.-BURSA  TUR  0 0 0 0 0 16 0 16
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PAWLOWSKA MARTA  1996  TORUNCZYK TORUN  POL  16 0 0 0 0 0 0 16
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARAVELLI MARCO  2002  ASD BLU ATLANTIS AVIS RAVENNA ITALY  ITA  0 0 16 0 0 0 0 16
TOMAS MICHAEL HERRING  2001  NEMO ZLIN  CZE  0 0 0 16 0 0 0 16
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BARDO JOLA  2001  TC FEZ BERLIN  GER  0 16 0 0 0 0 0 16
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SADOWSKI MAKSYM  2002  LAGUNA TORUN  POL  0 16 0 0 0 0 0 16
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SAKHAROVA MARYNA  2000  DARNITSA-303-1  UKR  0 16 0 0 0 0 0 16
BÜYÜKÇELEN ZEYNEP NUR  2002  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 16 0 16
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LEBORGNE SARAH  1998  TOURS NAP  FRA  0 0 0 16 0 0 0 16
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
NOCIAROVA ANNA  2000  KVS BARAKUDA  SVK  0 0 16 0 0 0 0 16
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DIMAK DAVID  1993  MURENA SZEGEDI USZO-ES BUVARKLUB  HUN  0 16 0 0 0 0 0 16
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KORKMAZ ADA SUDE  2002  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 16 0 16
BERNARD JULIETTE  2001  CLUB SPORTIF ET ATHLETIQUE DU KREMLIN BIC  FRA  0 0 0 16 0 0 0 16
KVASHNINA Angelina  2002  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 15 15
KULBAEVA Arna  2002  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 15 15
YEROSHKINA ALINA  2002  ALMATY  KAZ  0 0 0 0 0 0 15 15
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SURKOV Viacheslav  2000  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 15 15
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ISAEVA Alena  2002  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 15 15
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VERGARA URRETA NATALE  1998  ORDIZIA K.E. URPEKOAK  ESP  0 0 0 15 0 0 0 15
MARRE- BRUNENGHI CHIARA  1996  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 0 15 0 0 0 15
PLOKSTYTE GABIJA  1998  LVJC VILNIUS_1  LTU  0 15 0 0 0 0 0 15
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CHAQUEA JOSE  1989  NADOSUB BOGOTA  COL  0 0 0 15 0 0 0 15
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CONCHILLO CASTILLO FERRAN  2002  A.C. XALOC  ESP  0 0 0 15 0 0 0 15
HLEVNJAK KARLO  2001  RK SODERICA  CRO  0 15 0 0 0 0 0 15
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ALRIQUET AURÉLIEN  1996  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 15 0 0 0 15
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TONELLI MATILDA  2000  ASD BLU ATLANTIS AVIS RAVENNA ITALY  ITA  0 0 15 0 0 0 0 15
OROZ IZU MARIA  2002  CN.TAFALLA  ESP  0 0 0 15 0 0 0 15
MAZZACURATI DOMINIQUE  2002  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 6 9 0 0 0 15
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
YIPENG CHEN  1998  CHINA  CHN  0 0 0 0 0 0 14 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PASINKOV Sergey  2002  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 14 14
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KUPRIENKO Valeriya  2000  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 14 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MALACHOWSKI ADRIAN  2002  UKS DELFINEK SP1 CHODZIEZ  POL  0 14 0 0 0 0 0 14
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
UNGER EVA MARIA  1995  TAUCHSPORTVERBAND OSTERREICH  AUT  0 14 0 0 0 0 0 14
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PADALIKOVA KATERINA  2003  SKORPEN PREROV CZECH REPUBLIC  CZE  0 0 14 0 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SCHÜLER MALTE  2002  TC HARZ GERMANY  GER  0 0 14 0 0 0 0 14
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SCHMIDT PATRICK  1998  TAUCHSPORTVERBAND OSTERREICH  AUT  0 14 0 0 0 0 0 14
ŞERIFOGLU CAN  1994  BEYKENT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 14 0 14
BARUCCI FLORENT  1994  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 14 0 0 0 14
CHABASINSKI PAWEL  1994  TORUNCZYK TORUN  POL  0 14 0 0 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LVOVYCH FEDIR  2001  DARNITSA-303-2  UKR  0 14 0 0 0 0 0 14
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AZE CORALINE  1992  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 14 0 0 0 14
LAHTEENKORVA LAURA  1991  TAMPEREEN URHEILUSUKELTAJAT TAURSU  FIN  0 0 0 14 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MERMER KUTAY  2000  BAKIRKOY GENCLIK SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 14 0 14
TAŞKIN MUSTAFA  2001  YILDIZ KULACLAR SK.-BURSA  TUR  0 0 0 0 0 14 0 14
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ROUILLON MANON  1990  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 14 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ESTEBAN NATHAN  2001  SUBAQUATIQUE CLUB LUNELLOIS AQUAPALMES  FRA  0 0 0 14 0 0 0 14
OLCAY CANER  2002  BAHCELIEVLER YILDIZ SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 14 0 14
CORONADO TRUJILLO JUAN RODRIGO  2002  ATLANTA RIS  COL  0 0 0 0 14 0 0 14
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VALLE VALLES NEREA  2003  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 14 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TEKIN TAHA  2004  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 14 0 14
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RAWAN MOHAMED FARID  2002  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 14 0 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BETTAZZI LORENZO  2001  CGFS SRL PRATO ITALY  ITA  0 0 14 0 0 0 0 14
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MAUBERT BENOÎT  1998  CLUB SUBAQUATIQUE DE CAEN  FRA  0 0 0 14 0 0 0 14
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LALMI IMANE  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 14 0 0 0 14
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FURUNDAOTURAN YIGIT  2003  BAHCELIEVLER YILDIZ SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 14 0 14
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZARETSKA MARIIA  2000  SADKO-SEVERODONETSK  UKR  0 14 0 0 0 0 0 14
NORIS ELINA  2001  LIEGE GRIVEGNEE MONOPALME  BEL  0 0 0 14 0 0 0 14
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANOV Roman  1999  CHELYABINSK REGION RUSSIA  RUS  0 0 0 0 0 0 13 13
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TERZI Aleksandra  2002  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 13 13
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DUSSAUGE JULIA  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 13 0 0 0 13
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KLINDUKHOV VOLODYMYR  2001  DARNITSA-303-2  UKR  0 13 0 0 0 0 0 13
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RAWAN MOHAMED HASSAN  2001  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 13 0 0 0 0 13
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÖZDEMIR ELIF SUDE  2003  BAKIRKOY ATA SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 13 0 13
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MEHL JOHANNIE  1993  TOULOUSE METROPOLE PALMES  FRA  0 0 0 13 0 0 0 13
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
RANDEZ AYALA AMAIA  1999  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 13 0 0 0 13
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DAUCE HIPPOLYTE  2000  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 10 3 0 0 0 13
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FARIDA NADER EL-SHEIKH  2000  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 13 0 0 0 0 13
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JANASEK JAN  2003  NEMO ZLIN  CZE  0 3 10 0 0 0 0 13
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANASENKO MARIIA  2003  AQUALEADER-2 KIEV  UKR  0 13 0 0 0 0 0 13
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JACOMINO ANDY  2003  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 13 0 0 0 13
HRUSKA MATEJ  2001  AQUA KLUB LIBEREC  CZE  0 3 0 10 0 0 0 13
SIODMIAK SZYMON  2002  LAGUNA TORUN  POL  0 13 0 0 0 0 0 13
NOVICHENKO Danil  2000  SEVERSK CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 12 12
DOVGAL Timur  2001  CHELYABINSK REGION RUSSIA_2  RUS  0 0 0 0 0 0 12 12
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LONÈAR PETAR  1997  KPA DRAVA VARAÄDIN CROATIA  CRO  0 0 12 0 0 0 0 12
NOMM MARKO  1996  SK FORTUNA  EST  0 12 0 0 0 0 0 12
SEMINERIO SIMONE  1996  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 12 0 0 0 0 12
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KARGI AYTUG  2001  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 12 0 12
VERES DAVID  1999  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 12 0 0 0 0 0 12
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
TOTH ZSOFIA ZSANETT  1997  MATRAI EROMU BUVARKLUB GYONGYOS  HUN  0 12 0 0 0 0 0 12
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KAZAN ABDUSSELAM  2004  OKYANUS SPOR KULUBU-TRABZON  TUR  0 0 0 0 0 12 0 12
CABIOCH SACHA  2000  CLUB SPORTIF GRAVENCHON  FRA  0 0 0 12 0 0 0 12
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BERMUDEZ ORORBIA MARTA  1998  CN.TAFALLA  ESP  0 0 0 12 0 0 0 12
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ÇOBAN METIN HAKAN  2000  ELIT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 12 0 12
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANOMARIOVAITE GABIJA  2000  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  12 0 0 0 0 0 0 12
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
URBANOVICHIUS NIKAS  1997  VILNIUS SPORT CENTRE-1  LTU  12 0 0 0 0 0 0 12
SHERIF YASSER  1998  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 12 0 0 0 0 12
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MARESCA MATILDA  1998  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 0 12 0 0 0 12
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ROSHCHUPKIN Mikhail  1999  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 11 11
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VERWEIRDE THÉO  1993  PAYS D'AIX NATATION_1  FRA  0 0 0 11 0 0 0 11
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAMEZ RUIZ ASIER  1999  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 11 0 0 0 11
SOCCODATO MATTIA  2002  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 5 6 0 0 0 11
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CORMERAIS JULIE  1996  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 11 0 0 0 11
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FERNANDEZ MEMBRADO JULEN  1997  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 11 0 0 0 11
CINELLI PAOLO  1994  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 0 11 0 0 0 11
MARCHELLI FILIPPO  1992  USS DARIO GONZATTI - GENOVA  ITA  0 0 0 11 0 0 0 11
ASURMENDI GUEMBE OSCAR  1989  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 11 0 0 0 11
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MÜLLER PIA  2000  NEMO PLAUEN  GER  0 0 11 0 0 0 0 11
GÜLŞEN ERVA ÖYKÜ  2004  OZEL BEYKENT LISESI GSK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 11 0 11
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GUIDA PAOLO  2002  NEW LINE AGEPI SIS ROMA  ITA  0 0 11 0 0 0 0 11
SHULIKO VLADISLAV  2000  BISHKEK  KGZ  0 0 0 0 0 0 10 10
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRACHEV Evgenii  1995  TOMSK USC CLUB  RUS  0 0 0 0 0 0 10 10
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BLIZNYUK Elizaveta  2001  KEMEROVO REGION  RUS  0 0 0 0 0 0 10 10
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
WORONIECKA DOMINIKA  1996  TORUNCZYK TORUN  POL  10 0 0 0 0 0 0 10
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VISTOLI NICHOLAS  2001  ASD BLU ATLANTIS AVIS RAVENNA ITALY  ITA  0 0 10 0 0 0 0 10
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SEITZ JOHANNES  1995  TAUCHSPORTVERBAND OSTERREICH  AUT  0 10 0 0 0 0 0 10
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PONCAKOVA KRISTYNA  1998  KPM PULEC PRAHA  CZE  0 10 0 0 0 0 0 10
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
HRASKO FILIP  1999  COCHTANKLUB ZDAR NAD SAZAVOU  CZE  0 10 0 0 0 0 0 10
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GAMBERINI FRANCESCA  2000  ASD DELFINO BIELLA  ITA  0 0 10 0 0 0 0 10
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SEBIRE JULIEN  1983  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 10 0 0 0 10
PRIETZSCH MARIUS  1997  SC DHFK LEIPZIG  GER  0 0 10 0 0 0 0 10
JACKULIAK SAMUEL  1996  ZRALOK BRATISLAVA_1  SVK  0 0 10 0 0 0 0 10
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SARA TONELLI  2002  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 10 0 0 0 0 10
STIPKOVIC NEA  2003  RK NEVERA  CRO  0 0 10 0 0 0 0 10
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
LUC ETHAN  2003  CERCLE D'ACTIVIT#S AQUATIQUES DE PROVENCE  FRA  0 0 0 10 0 0 0 10
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAVALLI MASSIMO  1997  FLIPPERS TEAM  SUI  0 0 7 3 0 0 0 10
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
DAUZATS KIARA  2004  SPONDYLE CLUB ANTIBES  FRA  0 0 0 10 0 0 0 10
LAGARDE MANON  2002  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 9 0 0 0 9
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
STANKEVICIUTE JEVGENIJA  1998  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  0 9 0 0 0 0 0 9
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MENDOZA DIAZ IVANOF  2002  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 9 0 0 0 9
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FELIX CÉLIA  2002  MARSOUINS DE VALENCE  FRA  0 0 0 9 0 0 0 9
WESCHE PAULINE  2001  TC HARZ GERMANY  GER  0 0 9 0 0 0 0 9
ERDOGAN NILIM  2003  ELIT SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 9 0 9
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
OMAR TAREK ABD EL-WARETH  2001  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 9 0 0 0 0 9
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BENITEZ PAREDES NURIA  2003  A.C. XALOC  ESP  0 0 0 9 0 0 0 9
AYDIN BERDIL  1999  AVRUPA YUZME IHTISAS SK.-ISTANBUL  TUR  0 0 0 0 0 9 0 9
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
REHOROVSKY OLIVER  2003  ZRALOK BRATISLAVA_2  SVK  0 0 6 3 0 0 0 9
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SHADY MAMDOUH SHABAN  1997  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 9 0 0 0 0 9
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CAVAGGION LEONARDO  2003  ASD DELFINO BIELLA  ITA  0 0 9 0 0 0 0 9
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MOULIN WANDA  1999  SUBAQUATIQUE CLUB LUNELLOIS AQUAPALMES  FRA  0 0 0 9 0 0 0 9
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PANCHOO GIL  1985  TOULOUSE METROPOLE PALMES  FRA  0 0 0 9 0 0 0 9
BATIK TOMAS  1998  NEMO ZLIN  CZE  0 9 0 0 0 0 0 9
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
IRISARRI RODRIGUEZ OIER  2002  A.D. SAN JUAN  ESP  0 0 0 9 0 0 0 9
BERGAMINI MARCO  2002  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 6 3 0 0 0 9
LE BOULC H CYRIAQUE  2001  PALME YONNAISE (CAPS)  FRA  0 0 0 9 0 0 0 9
ŞIRIN BEDIRHAN  2000  OKYANUS SPOR KULUBU-TRABZON  TUR  0 0 0 0 0 9 0 9
INIESTA SEVILLANO JOSE DANIEL  2003  CLUB TOP TEN ALICANTE  ESP  0 0 0 9 0 0 0 9
ALVAREZ UGALDE XABIER  2001  ORDIZIA K.E. URPEKOAK  ESP  0 0 0 9 0 0 0 9
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BULTEL MATHILDE  2003  CLUB NAUTIQUE DE HOUILLES CARRIERES  FRA  0 0 0 9 0 0 0 9
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
MIRONOV Artem  1994  TOMSK REGION_2  RUS  0 0 0 0 0 0 8 8
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VERON-ROUSSON LYDY  2002  MARSOUINS DE VALENCE  FRA  0 0 0 8 0 0 0 8
OLUKCU KARDELEN YAREN  2000  MAVIAY SK.-CORUM  TUR  0 0 0 0 0 8 0 8
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
AGLIOLO FABRIZIO  1994  ASD SWEET TEAM MODENA  ITA  0 0 0 8 0 0 0 8
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
KLAASSEN BARBA DAVID  2000  CLUB TOP TEN ALICANTE  ESP  0 0 0 8 0 0 0 8
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CALLEGARO FILIPPO  1999  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 8 0 0 0 0 8
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SZARKA GERGO  2003  KVS BARAKUDA  SVK  0 8 0 0 0 0 0 8
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VUKASINOVIC STEFAN  1995  SRK AQUAMONT BELGRAD  SRB  0 8 0 0 0 0 0 8
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BRUZAITE ZIEDE  2002  GINTARAS KLAIPEDOS  LTU  0 8 0 0 0 0 0 8
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
COŞKUN YUSUF KAAN  2004  MAVIAY SK.-CORUM  TUR  0 0 0 0 0 8 0 8
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
CASANOVA REGIS PAREDES INGRID  2002  C.E.MEDITERRANI  ESP  0 0 0 8 0 0 0 8
HABIBA MOHAMED ABD EL-MONEM  2004  VICTORY COLLEGE CLUB EGYPT  EGY  0 0 8 0 0 0 0 8
Women (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
ZAGALLO MARZIA  1998  SCUOLA NUOTO PINNATO PADOVA  ITA  0 0 8 0 0 0 0 8
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
SCORZONI GABRIELE  1994  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 8 0 0 0 0 8
GUBA MICHAL  1993  TORUNCZYK TORUN  POL  8 0 0 0 0 0 0 8
SEMINERIO DAVIDE  1994  RECORD TEAM BOLOGNA A.S.D._1  ITA  0 0 8 0 0 0 0 8
APARO LORENZO  1988  SSD DISCIPLINE SPORTIVE BELLE ARTI  ITA  0 0 7 0 0 0 0 7
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BALOGH EVELIN  2001  TAUCHSPORTVERBAND OSTERREICH  AUT  0 7 0 0 0 0 0 7
BERTOKOVA ANIKO  2003  KVS BARAKUDA  SVK  0 7 0 0 0 0 0 7
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
BIER LUCAS  2001  MARSOUINS DE VALENCE  FRA  0 0 0 7 0 0 0 7
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
VIGNOLLE LILA  2002  CLUB CIOTADEN DE NAGE AVEC PALMES  FRA  0 0 0 7 0 0 0 7
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GIRARD VALENTIN  2000  PALME SPORTIVE CHERBOURG OCTEVILLE  FRA  0 0 0 7 0 0 0 7
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
GRONOWSKA AGATA  2003  LAGUNA TORUN  POL  0 7 0 0 0 0 0 7
KREMMER DANIELLA  1999  AMPHORA BUVARKLUB  HUN  0 7 0 0 0 0 0 7
Boys (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
PALKA KASPER  2004  UKS DELFIN JASTARNIA  POL  7 0 0 0 0 0 0 7
Girls (juniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
JURMAN RAFAELA  2002  RK NEVERA  CRO  0 0 7 0 0 0 0 7
Men (seniors)
PlaceNameGr.Birth dateTeamNationRound 1Round 2Round 3Round 4Round 5Round 6FinalSum
FERNANDEZ AGUADO FERNANDO  1990  ORDIZI